airBaltic kaltinama per mažomis bilietų kainomis internete

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba iš kelionių agentūros sulaukė skundo, kad oro bendrovės „airBaltic“ tinklalapyje siūlomos mažiausios skrydžių bilietų kainos mažina kelionių agentūrų konkurencingumą. Remdamosi skundu, Lietuvos ir Latvijos konkurencijos tarybos pareigūnai vakar atliko duomenų ir dokumentų patikrinimą „airBaltic“ biuruose Vilniuje ir Rygoje.

„airBaltic“ atstovai patvirtina, kad skrydžių bilietų kainos svetainėse www.airbaltic.com/ ir www.airbaltictravel.com prasideda nuo 19 eurų (maždaug nuo 65 litų). Be to, šiose interneto svetainėse galima ne tik įsigyti bilietą skrydžiui lėktuvu, bet ir užsirezervuoti kambarį viešbutyje, išsinuomoti automobilį bei įsigyti bilietus į kultūrinius ar pramoginius renginius. „airBaltic“ taip pat užtikrina, kad žemos bilietų kainos yra prieinamos bet kuriam klientui, įskaitant ir kelionių agentūras visame pasaulyje. Oro bendrovei skundą pateikusios kelionių agentūros pavadinimas nebuvo atskleistas.

Šiuo metu „airBaltic“ internete vykdo kelionių komplektų išpardavimą, o kitos akcijos taip planuojamos vykdyti jau artimiausiomis savaitėmis.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.08525085sec.