airBaltic pristatė vardinius lagaminus

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic, bendradarbiaudama su Samsonite, pristatė airBalticBag vardinius lagaminus. Keliaujantys su naujuoju lagaminu nemokės registruoto bagažo mokesčio visus metus nuo jo įsigijimo.

Naujas ir inovatyvus airBalticBag papildo oro bendrovės kelionių parduotuvės asortimentą. airBaltic kelionių parduotuvėje galima įsigyti visko, ko gali prireikti kelionėje – nuo skrydžių bilietų, nakvynės viešbučiuose, automobilių nuomos iki draudimo, lėktuve įteikiamų rožių, telefono kortelių ir bilietų į koncertus.

airBalticBag priklauso Samsonite B-Lite produktų linijai - tai yra lengviausi iki šiol sukurti lagaminai minkštomis sienelėmis. Juodos spalvos lagaminas yra gaminamas dviejų dydžių. Mažesnįjį, sveriantį 2,3 kg, galima įsinešti į lėktuvo saloną kaip rankinį bagažą. Didesnysis modelis sveria 3,2 kg – jį būtina registruoti prieš skrydį. Mažesnio lagamino kaina – 585 litai (169 eurai), o didesniojo – 625 litai (181 euras). airBalticBag lagaminams galios tradiciškai taikomi svorio reikalavimai – 8 kg limitas rankiniam bagažui ir 20 kg limitas registruotam bagažui.

Lagaminą airBalticBag galima įsigyti airBaltic TravelLoung“ kelionių biuruose Vilniuje, Rygoje ir Taline, interneto svetainėje www.airBalticShop.com ir airBaltic bilietų pardavimo biure Rygos oro uoste.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje airBaltic vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31296086sec.