Kinija, Rusija ir Turkija - šios vasaros populiariausios šalys kelionėms

Birželio pradžioje Londone vykusioje vienos didžiausių pasaulio turizmo parodų „World Travel Market“ konferencijoje pranešama, kad Kinija, Rusija ir Turkija tampa labiausiai augančiomis turizmo rinkomis. Sekdama šias tendencijas viena iš pasaulio automobilių nuomos lyderių Avis siūlo atkreipti keliaujančiųjų dėmesį į netradicinius pasiūlymus, kurie leistų pilnai išnaudoti atostogų laiką.

Tikimasi, kad minėtos šalys 2011 m. pritrauks rekordinį turistų skaičių, o vartotojai ir toliau ieškos didesnės kelionių pridėtinės vertės. Tuo tarpu besinaudojantys standartiniais kelionių paketų pasiūlymais gali neįvertinti geresnių kelionių galimybių.

Avis Lietuva automobilių nuomos kompanijos generalinė direktorė Daiva Kryžanovskienė teigia, kad 2011 m. Avis Europe kompanija pastebi augantį keliaujančiųjų skaičių. Ekonomikos nuosmukio padariniai vis dar matomi, vertinant klientų išlaidas, kai daugelis vartotojų renkasi stipresnius paslaugų tiekėjus dėl komfortiškų kelionių be rūpesčių. Žinoma, kad atostogų metu kiekvienas siekia maksimaliai išnaudoti visą turimą laiką, todėl keliaudami po užsienio šalis žmonės ieško kažko įdomaus bei netradicini. Taigi Kinija, Rusija ir Turkija šią vasarą bus itin populiarios tarp poilsiautojų.

"Visos trys šalys siūlo daugybę dalykų, kuriuos gali nuveikti ar patirti keliaudamas. Vis dėlto kelionių paketų pasiūlymai nėra tinkamiausias sprendimas tiems, kurie nori pilnai išnaudoti savo atostogas. Kelionės maršruto sudarymas gali būti toks pat patrauklus, kaip ir pati kelionė, o automobilių nuoma yra patogus ir lankstus būdas pažinti šalį bei jos įdomybes.

Pasaulyje vieną didžiausių nuomos stočių tinklą turinti Avis kompanija yra pilnai pasiruošusi tokiems klientų poreikiams. Kiekvienoje šalyje dirbantis Avis personalas gali rekomenduoti, kokias turistines vietas verta aplankyti, o klientai gali pasidalinti savo patirtimi socialiniame tinkle Facebook adresu www.facebook.com/avislt ."

Avis automobilių nuomos kompanijos patarimai besiruošiantiems keliauti į populiariausias šios vasaros šalis:
Kinija

Siekiantiems sutaupyti atostogų laiko, siūlome pasinaudoti Avis pervežimo arba nuomos su vairuotoju paslaugomis. Užsakydami Avis vairuotojo paslaugas, Kinijoje nepatirsite jokio streso ar nepatogumų, nesvarbu ar vyktumėte į oro uostą, prekybos centrą ar keliautumėte apžiūrėti įdomiausių šalies vietų.

1. Aplankykite Pekiną, Kinijos sostinę, kuri yra ir vienas iš šešių senųjų miestų. Viešėdami Pekine būtinai nuvykite į Tiananmenio aikštę, Uždraustąjį miestą, Didžiąją sieną ir Dangaus šventyklą.
2. Ištrūkite iš Honkongo ir aplankykite užmiesčio vietoves su mažais kaimeliais, kuriuose galėsite patirti tikrąjį Kinijos žavesį.
3. Apsilankykite Sanya Hainan saloje ir mėgaukitės vaizdais į Yalong įlanką, užeikite į elnių parką ir apžiūrėkite Hainan saloje esančią vieną didžiausių pasaulyje Guanyin statulą.

Turkija
1. Aplankykite Izmirą, trečią pagal dydį miestą Turkijoje, kuris vadinamas "Egėjo jūros perlu".
2. Keliaukite į centrinę Turkijos dalį pasigrožėti nuostabiu vulkaniniu kraštovaizdžiu. Kapadokijos regionas yra laikomas vienu iš pasaulio geologinių stebuklų. Jame galima rasti daugiau, nei 600 oluose iškaltų bažnyčių, datuojamų IV-XI amžiais.
3. Važiuokite pajūriu nuo Bodrumo į Antaliją ir pamatykite puikiuosius Turkijos paplūdimius.

Rusija
1. Jei lankotės Maskvoje, rekomenduojame išvykti į užmiestį ir padaryti apžvalginę ekskursiją auksiniu Rusijos žiedu – senaisiais miesteliais, kuriuose yra išlikę daug vietinės autentikos.
2. Keliaukite keliais, einančiais šalia ilgiausios Europoje Volgos upės.
3. Nuvykite į Sankt Peterburgą automobiliu, o ne traukiniu ir pakeliui užsukite į Didyjį Novgorodą, vieną iš Rusijos svarbiausių kultūros centrų.

Apie Avis Europe:

Avis Europe yra viena pirmaujančių automobilių nuomos kompanijų Europoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje, kur atstovauja plačiai žinomus Avis ir Budget prekinius ženklus bei aptarnauja daugiau, nei 8 milijonus klientų per metus. Avis Europe veikia keturiuose žemynuose turėdama daugiau, nei 2800 nuomos stočių 109 šalyse. Avis Europe stengiasi labiau patenkinti klientų poreikius pristatydamą nemokamą Avis Preferred programą, kuri suteikia klientams greičiausią ir paprasčiausią būdą išsinuomoti automobilį. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.avis-europe.com

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.93214512sec.