airBaltic nominuota viena inovatyviausių oro bendrovių pasaulyje

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nominuota viena iš 6 geriausių pasaulio oro bendrovių pagal diegiamas inovacijas, padedančias pelnyti papildomas pajamas. Nominaciją skyrė Pasaulinio pigių skrydžių oro vežėjų kongreso komisijos nariai.

„Papildomas pajamas oro bendrovei „airBaltic“ kuria viskas, ką mes parduodame papildomai prie skrydžio bilieto. Mes siūlome viską nuo rožių skrydžio metu ir „iPad‘ų“ iki dviračių nuomos „BalticBike“ ir „airBaltic“ lagaminų, kurie yra neapmokestinami bagažo mokesčiu. Už inovacijų diegimą jau buvome pripažinti pasauliniu mastu“, – kalbėjo „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Bertolt Flick.

„airBaltic“ kelionių parduotuvėje siūloma daugybė produktų ir paslaugų, oro bendrovei generuojančių papildomas pajamas – tai „airBaltic“ lagaminai, kelionių draudimas, viešbučių rezervavimas, automobilių ir „BalticBike“ dviračių nuoma, „BalticTaxi“ ir „Airport Express“ autobuso paslaugas, rožės skrydžio metu, išankstinio apmokėjimo „airBalticcard“ korteles mobiliesiems, išankstinis vietų rezervavimas lėktuve ir kitos paslaugos.

Be „airBaltic“ šiai nominacijai atrinktos ir oro bendrovės „Vueling“, „Spirit“, „SkyExpress“, „Ink“ bei „Qantas“.

Anksčiau „airBaltic“ pelnė „PaceSetter“ įvertinimą pasauliniuose Budgies pigių skrydžių oro bendrovių apdovanojimuose. Juose oro bendrovė įvertinta už dėmesį inovacijoms ir pasiekimus, kuriant naujas tendencijas. Oro bendrovė taip pat buvo įvertinta auksu Europos regiono oro linijų asociacijoje kaip geriausia 2009-2010 metų aviakompanija. Be to, „airBaltic“ triumfavo „Air Transport World“ apdovanojimuose, kuriuose oro bendrovei buvo įteiktas Fenikso apdovanojimas.

Daugiau informacijos apie apdovanojimą: www.terrapinn.com/conference/world-low-cost-airlines-congress/C30600.stm.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.76865411sec.