Karaliaučiuje sukurtas Šokolado kambarys

Kaliningrado prekybos ir pramogų centras „Kaliningrad Plaza” žymėdamas savo veiklos penkmetį padovanojo lankytojams nepaprastą dovaną – kambarį, kuriame visi daiktai pagaminti iš juodojo, baltojo ar pieno šokolado. „Netgi kilimas, indai, paveikslai, šakutės ir peiliai yra saldūs ir valgomi”, pasakojo idėjos autorių – Latvijos reklamos agentūros „Ad Hunters Latvia” komandos vadovas Kęstutis Isakas.

Šokolado kambariui sukurti panaudota 420 kg šokolado, kambario plotas – nuo 13 iki 20 kv. m (priklausomai nuo baldų išdėstymo), jame menininkai patalpino net 54 iš šokolado pagamintus daiktus.

Sunkiausia buvo išspręsti klausimą, kaip išlaikyti kūrinio pradinę išvaizdą keletą dienų– teko daug eksperimentuoti siekiant, kad šokoladinė masė 22–24°C temperatūroje netirptų ir neprarastų formos, pasakojo kambarį kūrusi skulptorė Jelena Klimenta.

„Dirbti su šokoladu labai malonu. Šokoladinio kambario kūrimas šiek tiek priminė ledo skulptūrų darymą. Tačiau skirtingai nuo ledo, šokoladas yra šiltas, kvapnus ir sukuria nepakartojamą atmosferą – tai ideali medžiaga menininko fantazijai,” džiaugėsi J. Klimenta.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17543793sec.