Papildytas Europos Komisijos oro susisiekimo „juodasis sąrašas"

Hondūro oro bendrovės Rollin Air lėktuvams dėl esminių saugos trūkumų nebebus leidžiama nutūpti Europos oro uostose. Iš bendrovių, galinčių vykdyti skrydžius Europoje, taip pat išbraukti trys Jordanijos oro kompanijai Jordan Aviation priklausantys lėktuvai Boeing 767. Tokį sprendimą ką tik paskelbė Europos Komisija, Briuselyje paviešinusi naują oro susisiekimo „juodąjį sąrašą”.

Į nepageidaujamų oro bendrovių sąrašą jau pateko 277 kompanijos iš 25 šalių, – joms draudžiama pakilti iš Europos oro uostų ar juose nusilesti. Dar vienuolikai kitų oro bendrovių nustatyti griežti apribojimai.

Albanijai ir Rusijai vėl pavyko įtikinti Briuselį pažadais apie kontrolės gerinimą ir išvengti įtraukimo į draudžiamų kompanijų sąrašą. Siekiant tokio kompromiso, Albanijos priežiūros institucijoms teko anuliuoti vienos skrydžių bendrovės licenciją ir uždrausti dar kitai bendrovei naudoti vieną iš lėktuvų. Taip pat ir Rusija po rugsėjį įvykusios aviakatastrofos, kuri nusinešė Jaroslavlio Lokomotiv komandos ledo ritulininkų gyvybes, daug padirbėjo gerinant skrydžių saugą, nustatė Europos Komisija. Tačiau nurodyta, kad visiems Rusijos vykdomiems skrydžiams būtina griežta priežiūra, o ypatingas dėmesys skiriamas Vim Avia, Yakutia ir Tatarstan Airlines veiklai.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


SIXT Latvija
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.27631807sec.