Trečdalis rogučių sporto trasių neatitinka saugios reikalavimų

Artėjant žiemos sporto sezonui, Vokietijos automobilistų klubas ADAC atliko 30 rogučių sporto trasų patikrinimą Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Italijoje. Išvados nedžiugina – dėl pavojaus susimušti arba iškristi iš trasos, trukdančių objektų trasoje bei kitų priežasčių galima teigti, jog kas trečia iš patikrintų trasų laikoma nesaugia.

ADAC atlikto pirmojo komercinių rogučių trasų saugos testo neišlaikė 11 trasų. Aštuonių trasų saugumą ekspertai įvertino kaip „nepakankamą”, o trijų – kaip „netinkamą”. Visų pavojingiausia pripažinta Šveicarijos Grindelvalde esanti Eiger Run trasa, nes ji kerta automobilinius kelius ir netgi geležinkelio bėgius, o galimų kritimų vietose neįrengtos apsaugos, nėra įspėjamųjų ženklų. Vokietijos teritorijoje pavojingiausia pripažinta Neselvango trasa Maria-Trost – joje ne tik nesaugu sportuoti, bet ir, pavyzdžiui, norint atvykti į šią trasą, tenka kirsti keletą pavojingų vietų.

Trims trasoms ADAC ekspertai suteikė vertinimą „labai gerai” ir keturioms – „gerai”. Patikrinimo metu geriausia pripažinta Roskopfo trasa Italijos Stercinge, po to seka dvi Vokietijos trasos –Hornbahn Bad Hindelange ir turistinė rogučių sporto trasa Obervyzentale. Čia tikrintojai  pamatė puikius saugos sprendimus, įrengtus visose pavojingesnėse vietose, taip pat kokybišką aptarnavimą ir patogų privažiavimą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22240996sec.