Gabenantiems daugiau bagažo airBaltic padidino svorio limitus

Keleiviams, kurie gabenasi daugiau nei vieną registruojamo bagažo vienetą, „airBaltic“ padidino svorio limitus. Su kiekvienu papildomu bagažo vienetu, limitas padidinamas 5-iais kilogramais.

Anksčiau bendras visų bagažo vienetų svorio limitas ekonominės klasės keleiviams negalėjo viršyti 20 kg, dabar toks limitas bus taikomas vienam bagažo vienetui, o dvejiems padidės iki 25, trims – 30 kg ir taip toliau. Kadangi mokestis už registruojamą bagažą išliks toks pats, bagažo svorio ir kainos santykis keleiviams taps patrauklesnis (bagažo kilogramas tampa pigesnis).

Kaip nurodo „airBaltic“, dažnai sunkesnius ir daugiau bagažo vienetų gabenasi keleiviai, vykstantys į Londoną, Romą, Stambulą, Tel Avivą, Maskvą, Kijevą ar Oslą.

Keleiviams, kurie registruojamą bagažą nori gabentis nemokamai, oro bendrovė praėjusią vasarą pristatė „airBalticBag“ prekės ženklo lagaminus. Šie lagaminai visais reisais metus nuo įsigijimo laiko skraidinami nemokamai. Už šį pasiūlymą „airBaltic“ pelnė tarptautinį įvertinimą.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Apie bendrovę:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21246696sec.