airBaltic dažniau skraidys į Maskvą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ vasaros sezono metu didins skrydžių iš Rygos į Maskvos Domodedovo oro uostą.

Generalinis „airBaltic“ direktorius Martinas Gausas teigė, jog praėjusiais metais „airBaltic“ sulaukė 31 proc. išaugusio į Rusiją vykstančių keleivių skaičiaus. Dažnesniais skrydžiais į Maskvos Domodedovo oro uostą, „airBaltic“ pagerins susisiekimą tiek keliaujantiems iš Rygos, tiek keliaujantiems tranzitu per Rygos oro uostą. „airBaltic“ keleiviams bus pasiūlyti penki skrydžiai per dieną tarp Rygos ir Maskvos oro uostų.

Skrydis (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Pradžia

Kaina*, Ekonominė klasė

Kaina*,

Verslo klasė

Maskvos Domodedovo oro uostas

7 skrydžiai per savaitę

Kovo 25

239 LTL/EUR 69

984 LTL/EUR 285

Maskvos Šeremetjervo oro uostas

4 skrydžiai per dieną

239 LTL/EUR 69

984 LTL/EUR 285

* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir mokamas paslaugas.

„airBaltic“ padidins vykdomų skrydžių iš Rygos į Maskvos Demodedovo oro uostą iki 7 kartų per savaitę - 2 skrydžiais per savaitę daugiau nei praėjusią vasarą. Skrydžiai bus vykdomi bendradarbiaujant su oro bendrove „Transaero Airlines“. „airBaltic“ taip pat siūlo 4 skrydžius per dieną į Maskvos Šeremetjevo oro uostą, į kurį bus skraidinama bendradarbiaujant su oro bendrove „Aeroflot“.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės svetainėje internete adresu http://www.airbaltic.lt/.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Apie bendrovę:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25059605sec.