airBaltic dažniau skraidys į Bilundą

Vasaros sezono metu Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ padidins skrydžių skaičių į Bilundą. Dažnesni skrydžiai per Rygą pagerins susisiekimą tarp šio Danijos miesto ir Baltijos jūros regiono, Viduriniųjų rytų, Rusijos bei NVS šalių.

„Danija mūsų bendrovei yra svarbi rinka. Vykstančių poilsiauti ir keliaujančiųjų darbo reikalais patogumui skrydžius į Bilundą vykdysime dažniau – kiekvieną dieną“, – sakė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gausas.

Skrydis (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Pradžia

Kaina*, Ekonominė klasė

Kaina*,

Verslo klasė

Bilundas

7 skrydžiai per savaitę

Birželio 1 d.

239 LTL/EUR 69

1378 LTL/EUR 399

* Mažiausia kaina, įskaitant mokesčius, rinkliavas ir mokamas paslaugas.

„airBaltic“ vykdys 7 skrydžius per savaitę maršrutu Ryga – Bilundas. Praėjusiu vasaros sezonu šia kryptimi buvo skrendama 5 kartus per savaitę.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį, galima rasti bendrovės internetinėje svetainėje adresu http://www.airbaltic.lt/.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Apie bendrovę:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16168404sec.