Per mėnesį planšetiniais kompiuteriais prie BalticMiles prisijungė 5000 naujų narių

Daugiau nei 5 tūkst. naujų narių per sausį prisijungė prie platų partnerių būrį jungiančios lojalumo programos „BalticMiles“ naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais.

„Planšetiniai kompiuteriai sparčiai populiarėja visame pasaulyje ir nenuostabu, kad kartu populiarėja ir būdas jais prisijungti prie „BalticMiles“ lojalumo programos“, – sakė „BalticMiles“ generalinis direktorius Gabi Kool.

Šiuo metu lojalumo programa „BalticMiles“ turi daugiau nei 500 tūkst. narių daugiausiai iš Baltijos šalių, Skandinavijos ir Rusijos.

Motininė „BalticMiles“ bendrovė „airBaltic“ buvo pirmoji oro bendrovė Europoje dar 2010 m. pristačiusi galimybę naudotis „Apple iPad“ planšetiniais kompiuteriais skrydžio metu.

Apie „BalticMiles“:

Tai pirmoji lojalumo programa Baltijos šalyse, apjungianti didelį būrį partnerių. Programos taškus galima kaupti įvairiais būdais – skrydžiais, kelionėmis, nakvynėmis viešbučiuose, nuomojant automobilį, apsilankant restoranuose, naudojantis SPA paslaugomis, grožio procedūromis, telekomunikacijų ir finansų paslaugomis, perkant „BalticMiles“ internetinėje parduotuvėje ir kitaip. Taškus galima keisti į skrydžius, nakvynes viešbučiuose, SPA procedūras, automobilių nuomą, kino bilietus, kvepalus ir kosmetiką, juvelyrinius dirbinius ir laikrodžius, dizainerių sukurtus interjero puošybos elementus, kelionines rankines ir lagaminus, vaikiškus žaislus ir dar daugiau nei 3000 kitų prekių, kurios pateikiamos internetinėje parduotuvėje www.balticmiles.com.

Patogiausias būdas tapti „BalticMiles" programos nariu – užsiregistruoti tinklalapyje www.balticmiles.com arba susisiekti su „BalticMiles" narių aptarnavimo centru. Taip pat galima registruotis programoje užpildant paraiškos formą, kurią galima rasti visuose „airBaltic" bilietų pardavimo biuruose, skrydžių registracijos langeliuose ar verslo klientų laukimo salėje Rygos tarptautiniame oro uoste, taip pat programos partnerių prekybos vietose.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13726187sec.