Kitąmet «airBaltic» skraidins ir į Škotiją

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo kitų metų kovo pradės skraidyti į Aberdyną – miestą Škotijos rytuose. Naujuoju reisu oro bendrovės keleiviai leis iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS valstybių skris per Rygos oro uostą.

„airBaltic“ kas mėnesį pasiekia gerų rezultatų. Tai reiškia, kad keleiviams vėl galime pasiūlyti skrydžius naujomis kryptimis už prieinamą kainą. Šiuo metu baigiame būtinus pasiruošimo darbus, kad naujuoju maršrutu Ryga-Aberdynas keleiviai galėtų skristi patogiai į ir iš Baku, Maskvos, Sankt Peterburgo, Varšuvos, Kijevo, Odesos ir Vilniaus“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Michaelas Grimmas.

Aberdyno oro uosto vykdomoji direktorė Karol Benzi sako, kad naujoji skrydžių kryptis bus naudinga ir energetikos pramonės sektoriui. „Verslo klasės keleiviai turėtų palankiai įvertinti ne tik naujuosius skrydžius į Rygą, bet ir skrendant toliau. Be to, didžiausią poveikį pajaus keleiviai, kurie Latvijos sostinę renkasi trumpiems poilsio vizitams. Laukiame kol „airBaltic“ pradės vykdyti skrydžius į Aberdyną.“

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Aberdynas (Škotija, Jungtinė Karalystė)

4 skrydžiai per savaitę

Kovo 30 d.

135 litai/39 eurai

2055 litai/595 eurai

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

„airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Briuselį skraidys keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Kelionė „Boeing 737” lėktuvu truks mažiau nei tris valandas, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 135 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas.

Maršrutą įvertins abiejų šalių verslininkai ir naujų poilsio vietų ieškantys turistai. Ryga pastaruoju metu tampa trumpų poilsinių kelionių tikslu keleiviams iš Šiaurės Rytų Jungtinės Karalystės.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21106482sec.