airBaltic pristato naują išankstinio užsakymo meniu

Latvijos oro linijos „airBaltic“ pristato naują išankstinio užsakymo meniu. Keleiviai gali rinktis iš 18 skirtingų ir šviežio maisto patiekalų, o jį užsisakyti –likus 24 valandoms iki skrydžio.

„Baltijos šalių virtuvės šefai kruopščiai atrinko ir paruošė 7 naujus patiekalus, o 11 populiariausių –atnaujino. Pristatydami naująjį meniu ir siūlydami platų maisto asortimentą, taip pat ir specialius patiekalus, tinkančius vegetarams, glitimo netoleruojantiems, keliaujantiems su vaikais, siekiame atliepti visų „airBaltic“ keleivių poreikius“, –sako „airBaltic“ orlaivių palydovų vadybininkė Zane Pabērza.

Keleiviai gali įtraukti šviežio maisto pasirinkimą atlikdami skrydžio rezervaciją (www.airbaltic.com) nuo užsakymo iki išvykimo likus 24 valandoms arba užsisakyti jo kelionių agentūrose perkant lėktuvo bilietą.

„airBaltic“siūlo 18 skirtingų ir šviežių patiekalų, kuriuos keleiviai gali užsisakyti likus 24 valandoms iki skrydžio.

„airBaltic“ iš Vilniaus siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną taip pat jungiamuosius skrydžius per Rygą.

„airBaltic”iš viso aptarnauja per 70 kelionių maršrutų iš Rygos, Vilniaus ir Talino, ir siūlo didžiausią maršrutų pasirinkimą bei patogų susisiekimo tinklą su Europa, Skandinavija, NVS ir Vidurio Rytais.  

2019 m. vasaros sezonui „airBaltic“ atidarė naujas kryptis iš Rygos į Dubliną, Štutgartą, Lvovą, Kosą ir Menorką.

„airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai punktualiausia oro linijų bendrovė Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlydami didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, Skandinaviją, NVS  ir Vidurio Rytus.

Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.

„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 38 orlaiviai: 18 Airbus 220-300 orlaivių, 8 -  Boeing 737, 12 - Bombardier Q400Next Gen.

„airBaltic“yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė pelnė CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. Kai 2018-aisiais metais „airBaltic“pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrovė pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17854881sec.