Wizz Air tinklas plečiasi – su 12 naujų krypčių atidaroma bazė Krokuvoje, Lenkijoje

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, šiandien paskelbė savo tinkle atidarysianti 26-ą bazę, kuri įsikurs Krokuvoje. Bendrovė nuo 2019 metų gegužės ir rugsėjo mėnesių naujojoje bazėje dislokuos du „Airbus A321“ orlaivius, o nuo balandžio pradės vykdyti 12 naujų krypčių. Vietas naujiems skrydžiams galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje jau dabar arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*.

„Pradėję veiklą Lenkijoje dar 2004 metais, toliau didiname savo įsipareigojimus šioje rinkoje. Krokuvą kaip vietą naujai bazei pasirinkome matydami didelį žemų sąnaudų skrydžių poreikį tiek tarp šio miesto turistų, tiek tarp verslininkų. Nauja bendrovės bazė bus atidaryta 2019 metų gegužės 1 dieną“, – Krokuvoje surengtoje spaudos konferencijoje sakė „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir direktoriaus pavaduotojas Stephen’as Jones’as.

Krokuva taps 26-ąja „Wizz Air“ tinklo baze Lenkijoje šalia Varšuvos, Katovicų, Gdansko ir Vroclavo bazių. Šios naujos bazės įkūrimas – tai aviakompanijos 240 milijono dolerių** investicija ir 80 naujų tiesioginių oro linijų bendrovėje bei 140 su šia industrija susijusių darbo vietų sukūrimas Lenkijos rinkoje***. Vietinės įgulos atranka į naują „Wizz Air“ bazę vyks 2019 metų sausio 7, 17 ir 26 dienomis. Daugiau informacijos galima rasti čia.

Naujoji „Wizz Air“ bazė sujungs Krokuvą su Londonu, Kijevu, Bariu, Katanija, Larnaka, Nica, Turku, Bilundu, Donkasteriu, Charkovu, Oslu ir Kutaisiu. 2019 m. oro linijų bendrovė iš viso pasiūlys 188 tūkst. sėdimų vietų visais 12 Krokuvos maršrutais, o visomis 165-iomis Lenkijos tinklo kryptimis – 11 mln. sėdimų vietų.

Lietuvoje aviakompanija neseniai taip pat pradėjo naujus skrydžius iš Vilniaus bei Kauno oro uostų. Nuo spalio 29 d. „Wizz Air“ du kartus per savaitę Vilnių sujungia su Ukrainos miestu Lvovu, o nuo lapkričio 9 d. du kartus per savaitę pradėti vykdyti skrydžiai iš Kauno į Suomijos miestą Turku. Iš visų trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – „Wizz Air“ šiuo metu skrydžius siūlo 32 kryptimis į 18 valstybių.


Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 105 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 142 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos pastaruosius 12 mėn. rinkosi 32 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). Taip pat aviakompanija pelnė aukščiausią 7 žvaigždučių saugumo reitingą iš vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.07375717sec.