airBaltic: Pigių skrydžių kampanija ir kovo 8 d. šventė sutapo netyčia

Šią savaitę „airBaltic“ pradeda įgyvendinti pigių bilietų kampaniją „SuperSaver“, kuri sutampa su kovo 8 d. švenčiama Tarptautine moters diena. Tai yra atsitiktinis sutapimas, nesusijęs su pasklidusiomis dvejonėmis dėl „airBaltic“ skelbtų kampanijų, kuomet bilietų į skrydžius galima įsigyti pigiau, korektiškumo.

Jei galimybė nusipirkti bilietų į skrydžius šią dieną ką nors įžeidžia, mes nuoširdžiai atsiprašome. Tvirtai tikime, kad keliauti yra smagu, ir stengiamės padaryti viską, kad kuo daugiau žmonių galėtų skristi. Įskaitant ir naujas kryptis –Prahą, Sardiniją, Maltą, Kiprą ar Vengriją, prie Balatono ežero.

Noriu pabrėžti, kad oro bendrovė skatina norą keliauti už keleiviams priimtiną kainą ir tam naudojasi kiekviena galimybe. Pigesnius skrydžių bilietus „airBaltic“ siūlė per Heloviną, Šv. Valentino dieną, Kalėdas ir kitas šventes.

„airBaltic“ skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje oro bendrovė skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

 

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, septyni „Fokker 50“ ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvai. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14414406sec.