«AirBaltic» pristato naujus skrydžius iš Rygos į Bromo oro uostą Stokholme

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleivių patogumui netrukus pristatys galimybę dar patogiau pasiekti Stokholmą. Nuo rugsėjo 1 d. jie pradeda vykdyti skrydžius iš Rygos į Stokholmo Bromos oro uostą.

 

„Naująjį skrydį iš Rygos į Stokholmo Bromos oro uostą itin įvertins verslo keliautojai, jie tokiu būdu dar greičiau ir patogiau pasieks patį Stokholmo centrą. Iki šiol Ryga – Stokholmas maršrutu keliautojai su mūsų oro linijomis galėjo skraidyti į Stokholmo Arlanda oro uostą iki keturių kartų per savaitę“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.  

 

Maršrutas

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo  

Kaina *, 

„Basic“ bilietas 

Kaina*, 

„Business Elite“ bilietas 

Ryga – Stokholmas, Broma

5 skrydžiai per savaitę

Rugsėjo 1 d.

35 eurai

375 eurai

 

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas 

 

 

Skrydžiai iš Rygos į Stokhomo Bromos oro uostą bus vykdomi 5 kartus per savaitę „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvais. Kelionės trukmė – 1 val. 10 min., o bilietas į vieną pusę kainuos nuo 35 eurų, įskaitant oro uostų mokesčius ir rinkliavas.

 

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.  

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.


 

 

Apie „airBaltic“: 

 

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Rygą su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai - trylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų  2014 m. „airBaltic“ pripažinta punktualiausia  tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20264697sec.