Egipte restauruotas pasaulio seniausiasis krikščionių vienuolynas

Egipte baigti pasaulio seniausiojo krikščionių vienuolyno rekonstrukcijos darbai. Šv. Antonijaus vienuolyno restauravimas truko 8 metus, o rekostrukcijos darbai kainavo 14.5 mln. JAV dolerių. Restauravimo darbus finansavo Egipto vyriausybė. Specialistai renovavo sieną, kuri ribojo vienuolyną, taip pat dvi pagrindines vienuolyno bažnyčios komplekso sienas - Apaštalų bažnyčios (14 a.) ir Šv. Antanijaus (6 a.).

Restauruoti ir kiti vienuolyno pastatai: vienuolyno celės ir 6 a. pastatytas bokštas, kuris viduramžiais tapo vienuolių slėptuve. Taip pat atkurtos Šv. Antonijaus bažnyčios tapybos sienos.

Šv. Antonijaus vienuolynas yra įsikūręs netoli Zaafaranos Rytų dykumoje, Raudonosios jūros pakrantėje. Antonijus tik po mirties buvo paskelbtas šventuoju. Po Antonijaus mirties, jo pasekėjai kapo vietoje pastatė vienuolyną ir jį apjuosė tvirta siena. Virš kapo buvo pastatyta Šv. Antonijaus bažnyčia.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18603516sec.