Kinija parodoje Expo 2010 siekia būti geriausia

Geriausias miestas ir gyvenimas – štai ką siekia parodyti Kinija Expo 2010 parodoje. Daugelis ekspertų tikina, kad Šanchajus, kur šiemet vyks paroda Expo 2010, susidurs su sunkiomis eismo apribojimo problemomis. Juk pirmą kartą parodoje dalyvaus tiek daug dalyvių, tarp jų ir Šiaurės Korėja.

Paroda Expo 2010 bus atidaryta 2010 01 05 Huangpu upės pakrantėje. Renginys bus į pradėtas įspūdingų fejerverkų šou. Tikimasi, kad parodoje apsilankys virš 100 milijonų žmonių, o dalyvaus daugiau nei 192 šalių. Ekspertai teigia, kad tokios parodos dar pasaulis nebus matęs. Šūkis - Better city, better life (Geresnis miestas, geresnis gyvenimas) ne tik lankytojus pritrauks, bet ir privers pasitempti dalyvius.

Tikimasi, kad per pirmasias parodos dienas bus sulaukta apie 600 000 žmonių. Dauguma parodos lankytojai bus kinai, tačiau tikimasi ir apie 2,5 mln. užsieniečių. Parodos šūkis pasirinktas sąmoningai – Kinijoje yra net 175 miestų, kurių gyventojų skaičius viršija milijoną.

Expo 2010 paroda siekia ne tik suteikti bei palikti neišdildomų įspūdžių, bet ir išspręsti ar bent jau parodyti pasaulio problemas. Tad parodos organizatoriai į parodą pakvietė daugiau nei šimtą vyriausybės ir šalies vadovų. Tikimasi, kad šalies galvos aptars įvairius nusikaltimus, tokias kaip vagystės, prostitucija, azartiniai lošimai ir pornografijos.

Šalis neišvengiamai susidurs su eismo sunkumais, bagažo praradimu ir pan. problemomis. Kinija sustiprino šalies saugumą. Taip tikimasi sulaukti kuo mažiau skundų bei išvengti nesklandumų. Parodos Expo 2010 didžiausios šventės vyks 2010 01 10 d. Šanchajus nebijo pripažinti, kad ši paroda pareikalavo daug investicijų - maždaug 43500000000.

Expo 2010 renginys Kinijai bus puiki galimybė pademonstruoti savo stiprėjančią ekonominę galią. Tiesa, Šanchajus ir iki šiol buvo žinomas kaip ekonomikos ir gamybos centras, tačiau tai turi žinoti visas pasaulis ir visi jo gyventojai. Iki 2020 m. Kinijos vyriausybė nori, kad Šanchajus taptų tarptautiniu finansų centru.

Parodoje dalyvaus daug įtakingų Kinijos politinių sąjungininkų (kaip Iranas ir Šiaurės Korėja), kurie itin svarbūs tolesniam šalių bendradarbiavimui.

Parodoje dalyvaus ir Latvija. Teisę atstovauti Latvijai šiemet įgijo kompanija „AERODIUM”. World Expo 2010 parodos metu tris kartus dienoje bus rodomi mažų vėjo tunelių demonstracijos. Šauniausia, kad vėjo tunelius galės išbandyti ir lankytojai. World Expo 2010 parodoje veiks tiek mažieji, tiek didieji vėjo tuneliai. „AERODIUM” instruktoriai pripažįsta, kad išmokinti visiškai nemokantį naudotis vėjo tuneliu žmogų, yra tikrai sunku. Tačiau jei viskas veiks gerai, tai bus šauni pramoga lankytojams.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.79967403sec.