Indiją vasaros mėnesiais galima aplankyti keliskart pigiau

Lietuvoje yra įsišakniję daug mitų apie keliones į Indiją. Vieną iš jų, kad keliauti į egzotiškąją Indiją labai brangu, siekia sugriauti kelionių organizatorius po Azijos šalis „Voyage –Voyage“, teigiantis, kad vasaros sezono metu egzotiškąją Indiją keliautojai gali aplankyti keliskart pigiau.

„Esu girdėjusi daugybę tiesos neatspindinčių mitų apie Indiją. Vienas iš labiausiai paplitusių, kad kelionė į Indiją yra labai brangi. Tačiau tai toli gražu nėra tiesa, po Indijos pietinę bei vakarinę dalį vasaros metu galima pakeliauti ne brangiau nei nuvykti į Turkijos ar Ispanijos penkių žvaigždučių viešbutį prie jūros“, – teigė kelionių organizatoriaus „Voyage-Voyage“ verslo plėtros vadovė Ingrida Navickaitė.
 
Keliauti po Indiją vasarą tiek savarankiškai, tiek su kelionių agentūra, galima keliskart pigiau nei įprasta sezono metu. Pasak „Voyage-Voyage“ atstovės vasarą pigūs dalykai Indijoje tampa dar pigesni. Pigiau galima įsigyti suvenyrų, užsisakyti viešbutį ir transportą.

Dar vienas kelionės vasarą privalumas, tai kad šiuo metu netiek daug turistų.

Anot kelionių po Azijos šalis specialistų vasarą daug šilčiau nei sezono metu, temperatūra gali svyruoti apie 30-40 laipsnių. Daugelis žmonių išsigąsta tokios temperatūros, tačiau kelionės išlieka tokios pat komfortabilios, kaip ir kitu metų laiku, skiriasi tik kaina.

„Voyage-Voyage“ šiuo metu siūlo keliones po Auksiniu trikampiu vadinamą labiausiai keliautojų pamėgtą maršrutą Indijoje, kartu aplankant ir vieną iš pasaulio stebuklų – Tadž Mahalą bei safarį kupranugariais keliaujant po dykumą. Šios kelionės kaina prasideda vos nuo 1890 Lt, tai dar vienas faktas kalbantis apie tai, kad norint keliauti į Indiją nereikia išleisti dešimčių tūkstančių.

Plačiau apie keliones po Aziją  www.voyage-voyage.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22689795sec.