Lietuvos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja NEVYKTI Į EGIPTĄ

Egipte tęsiantis ir plečiantis neramumams, augant nestabilumui ir išplėtus komendanto valandą, Lietuvos piliečiams siūlome nevykti į šią šalį.

Egipte esančius Lietuvos piliečius kviečiame elgtis itin atsargiai - sekti situaciją, vengti palikti gyvenamąją vietą, laikytis nustatytų apribojimų, nevykti į Kairą, Suecą, Aleksandriją, Liuksorą, Izmailiją, Mansurą ir kitus didžiuosius miestus, turistams - nenutraukti ryšio su kelionių vadovais.
Lietuvos piliečius, esančius didžiuosiuose Egipto miestuose ir laikinai atvykusius į Egiptą, esant galimybių saugiai keliauti kviečiame palikti Egiptą komerciniu transportu.

Turistams Raudonosios jūros pakrantės kurortuose rekomenduojama laikytis kelionių organizatorių ar jų atstovų rekomendacijų, nuo ekskursijų už kurortų ribų griežtai susilaikyti. Kelionių organizatorius kviečiame nevežti naujų turistų į Egiptą.

Lietuvos piliečius, į šalį atvykusius savarankiškai, kviečiame registruotis visą parą Užsienio reikalų ministerijoje (el. paštu [email protected], telefonu +370 (5) 2362444) arba Lietuvos ambasadoje Egipte (tel. +20227364329, faks. +20227364326).

Lietuvos ambasada Egipte informacijos, kad per neramumus būtų nukentėję Lietuvos piliečiai neturi.

Rekomendacijos Lietuvos piliečiams, keliaujantiems į užsienio valstybes, skelbiamos Užsienio reikalų ministerijos interneto puslapyje, skiltyje “Patarimai keliaujantiems”. Valstybių, į kurias vykstant Lietuvos piliečiams rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše pateikiami patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Prieš išvykstant į užsienio valstybes, Lietuvos piliečiams rekomenduojama susipažinti su šia informacija, ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.75361991sec.