Bauskės kantri muzikos festivalis 2016 pristato festivalio menininkus

Pirmasis Bauskės Kantri muzikos festivalis buvo surengtas 1999 metais Piliakalnio estradoje  vaizdingoje vietoje upių santakoje  ir XVI amžiaus Bauskės pilies  parke. Nuo tada festivalis įsitvirtino tarp didžiausių Latvijos renginių  ir įrodė, kad yra ilgaamžis.

 

Per šį laikotarpį festivalyje  dalyvavo 26 Latvijos grupės ir 47 grupės iš užsienio: JAV, Kanados, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Slovakijos, Belgijos, Norvegijos, Olandijos, Liuksemburgo, Danijos, Rusijos, Estijos ir Lietuvos. Su ypatingu pasididžiavimu reikia pažymėti, kad šiame festivalyje dalyvavo tokios kantri muzikos žvaigždės kaip The Bellamy Brothers ir Asleep At The Wheels.

 

Kasmet festivalis pritraukia tūkstančius kantri muzikos gerbėjų ne tik iš visos Latvijos, bet ir iš artimo bei tolimo užsienio.  Festivalio metu lankytojams – tiek vaikams, tiek suaugusiems – siūloma daug įvairių pramogų, suteikiama  galimybė išbandyti Latvijos virtuvę, paragauti legendinio Bauskės alaus.

Nakvynei populiarus mūsų palapinių miestelis Memelės ir Musos  upės pakrantėse. Tai pirmasis palapinių miestelis įregistruotas Latvijos festivalių istorijoje. Jau keletą metų festivalio antra diena bus pradedama  nemokamu koncertu miesto centre ir linijinių šokių pasirodymu.

 

Dvi dienos praeis kaip viena nuostabi akimirka teigiamų emocijų atmosferoje, tai išliks dar ištisus metus.

Mes lauksime Jūsų šiemet liepos 8 ir 9 dienomis Bauskėje!

 

LANKYTOJAMS

Festivalio metu galėsite pasistatyti savo palapinę Memelės upės pakrantėje tam skirtoje vietoje –  palapinių miestelyje. Vienos palapinės, automobilio, motociklo arba priekabos vietos kaina – 7.00 eurai.

Kaina yra ta pati, ar būsite palapinių miestelyje vieną ar dvi dienas.

Lengvuosius automobilius ir turizmo autobusus festivalio teritorijoje bus leidžiama statyti tik tada, jei gyvensite palapinių miestelyje. Praėjusių metų patirtis rodo, kad laiku pasistatyti savo transportą galėsite be jokių problemų.

Įvažiavimas į palapinių miestelį pagal nurodytus ženklus tiktai žvyrkeliu prie Musos upės tilto. Ten pat link festivalio teritorijos rasite bilietų kasas, kur galėsite įsigyti bilietus į festivalį ir leidimus į palapinių miestelį.

Visi kiti lankytojai koncertų bilietus galės įsigyti Bauskės pilies centrinėse kasose.

 

BILIETAI

Įėjimo bilietai:

Suaugusiems vienai dienai – 10,00 Eur

Vaikams nuo 12 iki16 metų – 3.00 Eur

Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas

Išankstinis bilietas dviem dienoms – 18 Eur

Draugų bilietas keturiems asmenims dviem dienoms – 60 Eur

 

Bilietus galima įsigyti Bilešu Paradizes kasose ir internetu:

http://www.bilietai.lt/lt/event/30778

Sekite Bauskės Kantri muzikos festivalio renginius čia:

www.countrybauska.lv

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 16.04.2024 - 22.04.2024 Time for yourself! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
Latvija 145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18892288sec.