Lietuvos oro uostai keičia tradicijas: vietoj įprastų dovanų Kalėdoms – idėjos

Šiemet Lietuvos oro uostai švenčių proga kviečia partnerius jiems įteikti kiek neįprastos formos dovanas – kolektyvas laukia ne tradicinių šventinių dovanų, bet idėjų, kurios leistų jiems tobulėti. Pademonstruoti savo lakią vaizduotę bei pasiūlyti išskirtinių idėjų Lietuvos oro uostų veiklai gerinti taip pat bus kviečiami ir keleiviai.
„Sau keliame aukščiausius reikalavimus – tokiu būdu siekiame patenkinti savo partnerių ir keleivių lūkesčius, tad mums labai svarbi jų nuomonė.
Norime, kad tiek mūsų partneriai, tiek keleiviai skirtų kelias minutes laiko ir pabandytų įsivaizduoti svajonių oro uostą. Oro uostą, kuriame jie jaustųsi patogiai, būtų maloniai nustebinti; oro uostą, kuris būtų „wow“. Šios idėjos – geriausia dovana mums artėjančių švenčių proga“, - sako Lietuvos oro uostų vadovas Gediminas Almantas.
Lietuvos oro uostų kolektyvas tikisi sulaukti idėjų, susijusių su tvarumu, ekologija, supančia aplinka, kadangi šiemet Lietuvos oro uostai pasirašė oro uostų tvarumo deklaraciją, kuria įsipareigojo daugiau dėmesio skirti tvariai oro uostų plėtrai bei ekologijai.
Pasak G. Almanto, tiek partneriai, tiek keleiviai kviečiami įsivaizduoti, kokie tvarumo, ekologijos ar bet kokie kiti inovatyvumu pasižymintis sprendimai oro uoste juos nustebintų ar net priverstų į skrydį atvykti anksčiau.
Patalpinti savo idėją ir pasiūlymus Lietuvos oro uostų veiklos gerinimui galima nuo gruodžio 14 d., interneto svetainėje www.ltou.lt/Kaledos2016.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31764412sec.