Varšuva vilioja lietuvius – keliautojų srautas išaugo 2,5 karto

Tarptautinė greitųjų autobusų maršrutų bendrovė „Lux Express“ skaičiuoja daugiau nei trečdaliu (36,2 proc.) išaugusius keleivių iš Lietuvos srautus Baltijos šalyse. Pirmą šių metų pusmetį ypač sparčiai augo keliaujančiųjų į ir iš Varšuvos skaičius. Į Lenkijos sostinę autobusais vyko 2,5 karto daugiau keleivių nei pernai tuo pačiu metu.

Toliau auga ir keliaujančiųjų Rygos kryptimi skaičius. „Lux Express“ per šešis mėnesius Latvijos sostinės kryptimi pervežė 37,3 proc. daugiau lietuvių nei tuo pačiu metu pernai.

Didžiausia greitųjų autobusų maršrutų bendrovė Baltijos šalyse skelbia, kad iš viso per pirmąjį šių metų pusmetį bendrovės keleivių, keliaujančių Baltijos šalyse, skaičius išaugo beveik ketvirtadaliu (23 proc.). „Lux Express“ skaičiuoja, kad per pusę metų bendrovė aptarnavo daugiau nei 1 mln. keleivių.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos gyventojai vis labiau atranda kaimyninių šalių sostines. Pastebime, kad, pavyzdžiui, į Varšuvą vis aktyviau keliauja ne tik vilniečiai, bet ir Kauno gyventojai. Džiugina ir sparčiai augantys iš Vilniaus į Rygą vykstančių keleivių srautai. Bendrovė nuolat investuoja į autobusų parką tam, kad kelionės būtų patogios ir produktyvios“, – sako Tomas Kaziliūnas, „Lux Express“ vadovas Lietuvoje.

Nuo 2017 m. liepos „Lux Express“ padidino verslo klasės vietų skaičių savo autobusuose maršrutu Vilnius-Ryga. Taip pat nuo vasaros vidurio padidintas kelionių skaičius į Latvijos sostinę. Kas dieną į Rygą iš Vilniaus autobusai išvyksta 10 kartų, t. y. beveik kas valandą dienos metu.

„Kaip didžiausia tarptautinė greitųjų autobusų maršrutų kompanija Baltijos šalyse matome vis didėjantį poreikį verslininkams patogiai pasiekti mūsų šalių sostines. Kelionė autobusu iš Vilniaus į Rygą leidžia valandas, kurias praleistumėte vairuodami automobilį, skirti darbui ar efektyviam poilsiui. Dėl augančios verslo kelionių paklausos autobusų, išvykstančių iš Vilniaus į Rygą, maršrutų skaičių ir padidinome“, – kalba T. Kaziliūnas.

Šiais metais bendrovė investavo daugiau nei 3 mln. eurų į aštuonis naujus, modernius autobusus. „Lux Express“ autobusuose kelionės metu keleiviai gali nemokamai vaišintis kava ir arbata, pasinaudoti bevieliu interneto ryšiu, o prie kiekvienos sėdimos vietos įtaisyti elektros lizdai leidžia kelionės metu pakrauti elektroninius prietaisus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14778686sec.