GAMTA PO STOGU ciklo renginys «Stumbras - girių galiūnas»

Kovo 17 d. (šeštadienį) 13 val. Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre įvyks GAMTA PO STOGU ciklo renginys „Stumbras - girių galiūnas“. Renginyje laukia pasakojimai apie Lietuvos stumbrus, pėdsekystė, viktorina „Stumbras ar bizonas“ ir žaidimai vaikams.
Apie stumbrus pasakos populiarusis gamtos fotografas Marius Čepulis, stumbrų ekspertas Rytas Papšys ir gamtos apsaugos agentūros „Baltijos vilkas“ atstovai.
Lietuvoje ganosi mitais apgaubtas didžiausias Europos gyvūnas, praeitą šimtmetį išgelbėtas nuo išnykimo. Renginyje bus kalbama, koks stumbras svarbus gamtai, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria šis istorinis LDK žvėris. Šiandien daug diskutuojama, kaip toliau elgtis su stumbrais, į juos atsakymų reikia ieškoti visiems kartu, o pradėti nuo pažinties.
Renginyje apie stumbrus laukiamos šeimos su vaikais, nes mažyliams bus daug žaidimų, viktorinų. GAA „Baltijos vilkas“ šiam renginiui pagamins natūralaus dydžio stumbro maketą, kad visi pajustų šio žvėries grožį ir didybę.
„GAMTA PO STOGU” - tai Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos organizuojamas renginių ciklas, kurių metu įvairaus amžiaus lankytojams Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre pristatoma Lietuvos gyvūnija, augalija, kraštovaizdis, gamtos reiškiniai, saugomų teritorijų lankytinos vietos. Renginių tikslas - šviesti visuomenę, supažindinti ką ir kodėl reikia saugoti, atskleisti gamtoje slypinčias paslaptis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.82410097sec.