Kulinarinis safaris Vilnius Gastro 2018 restoranų šefams kelia kartelę

Geriausių sostinės restoranų šefai ruošiasi kasmetiniam egzaminui. Balandžio 19 dieną vyks kulinarinis safaris Vilnius Gastro 2018. Jo dalyviams restoranų šefai ruošia savo prisistatymų patiekalus ir nekantriai laukia lankytojų vertinimų.
„Jau trečius metus iš eilės išjudinsime Vilnių, tačiau nusprendėme, kad laikas kelti kartelę aukščiau“, – sako organizatorė Jennifer Avci, įmonės Sustainable Gastro savininkė iš Švedijos, organizuojanti įvairius renginius maisto mėgėjams.
Todėl šiemet restoranų safaryje varžysis tik geriausi miesto restoranai ir barai, garsėjantys aukštos klasės virtuve (Fine Dining).
Šiemet restoranų šefai ypač išradingi – bandys įdarbinti visus svečių pojūčius – uoslę, klausą, regą, lytėjimą ir, žinoma, skonį. Taip jie meta iššūkį ir sau, ir vienas kitam.
„Sunkiausia yra nuspręsti, kurį iš dviejų maršrutų pasirinkti – geltoną ar žalią. Abu siūlo nuostabius patiekalus ir gėrimus, į abu įtraukėme geriausius miesto šefus ir restoranus, tad konkurencija didžiulė“, - apie renginį kalba Jennifer Avci, kviečianti vilniečius ir gero maisto entuziastus praleisti įspūdžių kupiną vakarą su draugais ir artimaisiais.
Šiemet „Vilnius Gastro Masters“ dalyviai, pasirinkę geltonąjį maršrutą, bus kviečiami užsukti į „Dine restoranas“, „Ertlio Namas“, „Trinity“ ir „Nomads“. Nusprendusiems rinktis Žalią maršrutą duris atvers „Amandus“, „Dublis“, „Saula“, „Time“ ir „Alchemikas“.
 „Savo renginiuose stengiamės atkreipti dėmesį į tvarumą, socialinę atsakomybę, darną, todėl natūralu, kad nebus ir spausdintų bilietų. Dalyviai naudosis programėle, kurioje esantis unikalus kiekvieno dalyvio kodas bus nuskenuojamas įeinant į restoraną. Kiekvieną restoraną taip pat bus galima vertinti, taip bus išrenkamas laimėtojas“, –  sako organizatorė.
Kartu ji pažymi, kad šie renginiai yra orientuoti ne tik į gyventojų supažindinimą su naujais restoranais, ar virtuve, bet ir skatinti organiškų ir vietinių produktų naudojimą maisto gamyboje, kartu stengiantis išvengti maisto išmetimo ir didelės taršos.
Vilnius Gastro vyks jau trečiąjį kartą. Du kartus į kulinarinį safarį leidosi kauniečiai, vieną – klaipėdiečiai.
Norintys dalyvauti kulinariniame safaryje turėtų suskubti ir įsigyti bilietus renginio svetainėje sustainablevilnius.com/events/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39431596sec.