Wizz Air aviakompanija 14 veiklos metų proga skelbia nuolaidas visiems skrydžiams

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, šiandien mini 14 veiklos metų sukaktį ir skelbia 2 dienų bilietų išpardavimą. Aviakompanija siūlo keleiviams rezervuoti skrydžius net 141 kryptimi visame aviakompanijos tinkle su 30 proc.* nuolaida. Proginė nuolaida galioja atlikus rezervaciją iki gegužės 19 d. vidurnakčio.  
„Džiaugiamės galėdami švęsti 14-ą aviakompanijos gimtadienį kartu su savo keleiviais ir pasiūlyti dviejų dienų specialias skrydžių kainas. Per visus šiuos metus atsidavusi „Wizz Air“ komanda suteikė galimybę keliauti žemų kainų bendrovės tinkle beveik 150 mln. keleivių, – sako „Wizz Air“ vadovas Jozsef‘as Varadi. – Šiandien mūsų aviakompanija kartu su naujausiomis kryptimis: Viena, Atėnais ir Charkovu, jungia net 141-ą kryptį 44-iose šalyse ir su nekantrumu laukia kito svarbaus įvykio – 100-ojo bendrovės orlaivio.“
Oro linijų kompanija, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, Europoje veiklos našumą padidino 24 proc. ir per pastaruosius 12 mėn. aptarnavo daugiau kaip 30 mln. keleivių. Taip pat „Wizz Air“, kovo pradžioje pradėjusi didžiausią savo veiklos istorijoje plėtrą, vos per 17 savaičių tinklą išplės iki daugiau nei 700 savaitinių skrydžių, 70 naujų maršrutų ir Europos bazes papildys 21 orlaiviu.
Per 2018 m. aviakompanijos tinkle atidarytos trys naujos kelionės kryptys – Atėnai, Charkovas ir Viena bei nuo gegužės 3 d. atverta „Wizz Air UK“ būstinė Londono Lutono oro uoste pradėjo pirmąjį savo skrydį – į Bukareštą.
Oro linijų bendrovė taip pat toliau prisideda ir prie tarptautinių bėgimo renginių: vyksta „Wizz Air“ pusmaratonis Slovakijoje, Košicėje, ir „Wizz Air“ pusmaratonis Vengrijoje, Budapešte, kur aviakompanija rėmimą pratęsė dar penkeriems metams. Taip pat šiemet antrą kartą organizavo tarptautinį iššūkį studentams „Wizz Youth Challenge“.
Šiuo metu „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 96 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai, kurie keleivius skraidina ne tik Europoje, bet ir už jos ribų – nuo Trumso Šiaurėje iki Dubajaus Pietuose. Per pastaruosius metus bendrovė įdarbino beveik 800 naujų darbuotojų, taip savo komandą išplėsdama iki 4000 aviacijos profesionalų, tarp kurių 45 skirtingų tautybių darbuotojai.
Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uosto lydere. Kartu su Kauno ir Palangos oro uostais per šiuos metus bendrovė pasiūlys 1,8 mln. sėdimų vietų Lietuvos maršrutais, t. y. 20 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Šiuo metu „Wizz Air“ iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 32 maršrutus į 17 šalių.
* Nuolaida suteikiama bilietams, įskaitant privalomus ir neprivalomus mokesčius, bei vienam mažam bagažui orlaivio salone. Nuolaida taikoma tik naujiems bilietams ir pradeda galioti nuo gegužės 18 d. 00:00 val. iki gegužės 19 d. 23:59 val. Kelionės bilietus galima įsigyti tik wizzair.com svetainėje ir aviakompanijos mobiliojoje aplikacijoje.

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 96 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 27 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 141 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per pastaruosius 12 mėn. rinkosi daugiau nei 30 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.84123206sec.