Wizz Air – geriausia metų žemų sąnaudų skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, pelnė Geriausios žemų sąnaudų aviakompanijos Centrinėje ir Rytų Europoje 2018 titulą, o jos įgula, šio regiono keleivių sprendimu, gavo Geriausios salono įgulos apdovanojimą. Šie CESAAR įsteigti apdovanojimai buvo įteikti Poznanėje vykusios apdovanojimų ceremonijos metu.

„Džiaugiamės, kad esame pripažinti kaip geriausia žemų sąnaudų skrydžių aviakompanija, o mūsų įgula pačių keleivių įvertinta kaip geriausia Centrinėje ir Rytų Europoje, – sakė „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir direktoriaus pavaduotojas Stephen'as Jones'as. – Tai reikšmingas įvertinimas mums už vykdomą veiklą, puikų aptarnavimą bei stiprią tinklo plėtrą.“

2018-ieji buvo sėkmingi metai ir individualiu lygiu – „Wizz Air“ įkūrėjas ir vadovas József Váradi ekspertų komisijos buvo pripažintas Metų vadovu Centrinėje ir Rytų Europoje.

Praėjusiais metais „Wizz Air“ žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais pervežė daugiau kaip 1,6 mln. keleivių, žymint 20 proc. metinį augimą. Bendrovė savo paslaugomis ne tik siekia suteikti prieinamas kelionių galimybes Lietuvos klientams bei šalies svečiams, bet ir skatina darbo vietas aviacijos ir turizmo sektoriuose, per metus sukuriant daugiau kaip 1,2 tūkst.* darbo vietų visos šalies susijusiose industrijose.

Kartu su naujuoju balandį pradedamu maršrutu Palanga-Dortmundas, aviakompanija iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 27 kryptis, į 17 valstybių.

Šie apdovanojimai yra inicijuojami pirmaujančio Lenkijos turizmo ir oro erdvės portalo pasazer.com, kuris kiekvienais metais renka reikšmingiausias aviakompanijas, vykdančias skrydžius Lenkijos oro erdvėje.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 109 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 650 maršrutų, jungiančių 146 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2018 metus rinkosi 34 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ už pasiekimus paskelbė bendrovę „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). Taip pat aviakompanija pelnė aukščiausią 7 žvaigždučių saugumo reitingą iš vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12501216sec.