Druskinių muziejus Slaný mieste

Vieną iš didžiausių pasaulyje druskinių kolekciją galima rasti Slaný mieste, apie 37 km į šiaurės vakarus nuo Prahos. Dėl Čekijos ir užsienio donorų, kolekcija išaugo iki maždaug 2800 eksponatų ir vis dar auga. Pamatysime čia įvairių formų ir dydžių druskines, keramikos, porceliano, plastiko, stiklo ir medines. Įdomybė yra didžiausia pasaulyje druskinė, turinti daugiau nei 120 cm aukščio, kuri gali sutalpinti iki 40 kg druskos.

Visi eksponatai yra galerijoje, esančioje naujame turizmo informacijos pastate Pod Velvarskou branou. Lankytojai taip pat gali susipažinti su įdomiomis istorijomis, susijusiomis su kai kuriomis druskinėmis, kurias donorai aprašė memorialinėje knygoje.

Miestas, kuris gavo savo pavadinimą iš sūrų šaltinių, įsikūręs švelniai banguotoje žemėje, pilnoje laukų ir apynių plantacijų. Čia rasime daug istorinių pastatų, pvz. miesto sienų liekanas su Velvarská brána, renesanso pastatus Masaryko aikštėje ir netoliese esančiose gatvėse,  rotušę su keturiasdešimt metrų aukščio bokštu, Šv. Gotardo bažnyčią bei basųjų karmelitų vienuolyną su Šventosios Trejybės bažnyčia.

Daugiau informacijos: www.infoslany.cz/en/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.298949sec.