Rygoje atidaromas didžiausias Baltijos šalių konferencijų centras

Pirmąjį 2020 m. ketvirtį, Rygoje duris atvers didžiausias Baltijos šalyse konferencijų centras „ATTA CENTRE“, kurio bendras plotas yra 15000 kvadratinių metrų. Centras įsikurs Krasta gatvėje 60.

„ATTA CENTRE“ yra novatoriškas daugiafunkcis verslo kompleksas, apjungiantis visas šiuolaikiniams verslininkams reikalingas paslaugas - 29 konferencijų salės, biurų centrą ir bendro darbo erdvę, restoraną, didelę automobilių stovėjimo aikštelę su elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Centre vienu metu gali tilpti iki 5500 žmonių.

Dėl didelių techninių centro galimybių, čia gali būti organizuojami įvairūs renginiai: parodos, konferencijos ir banketai, taip pat bet kokio tipo kultūriniai, meno ir sporto renginiai. Multimodalinė, aukštųjų technologijų sistema leidžia pakeisti viso pirmo aukšto išdėstymą, atsižvelgiant į renginio tipą, neprarandant garso izoliacijos kokybės.

„Verslo turizmas yra perspektyvi kryptis, o ją plėtodami galime pritraukti daugiamilijonines investicijas Latvijoje. Tokio masto konferencijų centras kaip ATTA padarys Rygą patrauklesne užsienio organizatoriams, rengiantiems tarptautinio masto renginius. Taip pat iki 2025 m. planuojame atidaryti dar 5 tokius konferencijų centrus didžiausiose Europos sostinėse“, - sako Janis Astahovs, „ATTA CENTRE“ generalinis direktorius.

Pasak projekto kūrėjų, verslo centro idėja buvo paremta „skruzdėlyno“ konceptu, kuris simbolizuoja kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. „ATTA CENTRE“ fojė bus įrengtas unikalus 5 metrų terariumas, kuriame gyvenns Atta genties skruzdėlės, sukurtas bendradarbiaujant su Rygos nacionaliniu zoologijos sodu.

Naujojo konferencijų centro atidarymas planuojamas pirmąjį 2020 m. ketvirtį.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4037981sec.