Tailando turizmo tarnyba kviečia jus keliauti iš namų su «Amazing Thainess»

Kieme jau pavasaris. Kitomis aplinkybėmis jau nekantrautume leistis suplanuotų kelionių į egzotiškas šalis. Tačiau šie metai bus šiek tiek kitokie. Mes turime prisitaikyti prie naujos realybės ir vargu ar šią vasarą galėsime išvykti kur tolėliau. Bet net ir tokios sąlygos nenumalšins kelionių entuziastų troškimo tyrinėti ir atrasti naujas kryptis. Taigi, dabar pats geriausias metas ieškoti dar neatrastų miestų ar iš naujo pamilti mėgstamiausias šalis, pavyzdžiui, Tailandą.

Kadangi keliauti į Tailandą dar kol kas negalime, kviečiame jus prisijungti prie mūsų ir leistis į virtualią kelionę „Amazing Thainess“ „Facebook“ puslapyje. Su šia nauja kampanija ir grotažyme #TravelFromHomeWithAmazingThainess norime jus įkvėpti keliauti nuotoliniu būdu ir svajoti apie tailandietiškus užsiėmimus, kad praskaidrintumėte savo karantino kasdienybę.

Šiame puslapyje jūs nepakildami nuo sofos aplankysite savo mėgstamiausias kryptis, gausite naudingų patarimų ir pažinsite dar neatrastus miestus. Čia taip pat rasite gardžiausių tailandietiškų patiekalų receptus. Kad neprarastumėte geros fizinės formos ir motyvacijos, galėsite išbandyti mūsų siūlomą muai tai treniruotę. Arba tiesiog atsipalaiduosite su Tailando tematikos filmais ir dokumentikomis. Prisijunkite prie mūsų – čia ne tik gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus apie keliones, bet ir galėsite laimėti prizų.

Keliaukite į Tailandą nepakildami nuo savo sofos – prisijunkite prie mūsų!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18151784sec.