Prisijunk prie akcijos "Keliauk po Latviją traukiniu"

Akcinė bendrovė "Pasažieru vilciens" (“Keleivinis traukinys”) kviečia moksleivius ir mokytojus rengiant pavasario ekskursijas pasinaudoti pasiūlymu "Keliauk po Latviją traukiniu ". Dabar siūlomi trys vienos dienos maršrutai į Tukumą, Kegumą ir Saulkrastus.

Siekiant skatinti ekonomišką ir ekologinį turizmą Latvijoje, jau nuo gegužės bedradarbiaujant su a/s "Latvijas dzelzceļš", Valstybine turizmo plėtros agentūra ir Turizmo informacijos biurais bus siūlomi maršrutai iš Rygos ir kitų Latvijos miestų. Maršrutų informacinėje medžiagoje bus informacija apie ekskursijos trukmę, kainą (traukinio bilietų kainas irk t.) bei praktinė informacija apie turistinius objektus. Kai kuriuose maršrutuose parodžius traukinio bilietą bus galima gauti nuolaidą. Maršrutų aprašus galima rasti www.pv.lv, "Pasažieru vilciens" informacijos centre ir I-punkte Rygos traukinių.

Pirmieji 3 pavasario ekskursijų maršrutai: į Dviračių muziejų ir Saulėlydžio takąSaulkrastuose, į Durbės pilį Tukume ir Energetikos muziejų ir Kryžiaus kalną Kegume.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38934207sec.