Šalia Luvro bus atidarytas McDonald's restoranas

Prancūzijos kulinarijos ir kultūros tradicijas vertinantys mėgėjai yra tiesiog sukrėsti pareiškimo, kad po mėnesio prie prancūzų didžiosios galerijos - Luvro bus atidarytas McDonald's restoranas ir McCafé kavinė. Amerikiečių greito maisto verslo tinklas Prancūzijoje švenčia savo 30 gimtadienį. Tinklas nusprendė atidaryti 1142 savo buveinę, kuri bus tik “keli žingsniai” nuo įėjimo į vieną iš pasaulio visų lankomiausią muziejų.

Galerijos darbuotojai taip pat yra pasipiktinę šių naujų kaimynų atsikraustymu. Juk specifinį maisto kvapą dabar bus galima jausti net muziejaus salėse! Nepaisant visuomenės nepasitenkinimo, McDonald's valdytojai tvirtai pareiškė, kad naujas restoranas pradės veikti po mėnesio. McDonald's bus įrengtas požeminiame komplekse, kuris paprastai žinomas kaip Carrousel du Louvre.  

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 03.07.2025 - 12.07.2025 Geriausia iš Italijos Jūrmalos paplūdimyje Baltic Beach Hotel & SPA
Vakaro šou ves šoumenas iš Italijos! Neribotas itališkų patiekalų bufetas ir gyva muzika saulėlydžio fone. Rezervuok jau dabar – vietų skaičius | Žiūrėti daugiau
55 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.85060287sec.