airBaltic padės Finnair keleiviams

Oro bendrovė „airBaltic“ pasiūlys pigius skrydžių bilietus keleiviams, kurie atsidūrė keblioje padėtyje dėl oro bendrovės „Finnair“ darbuotojų paskelbto streiko. „airBaltic“ siūlomų bilietų į vieną pusę kainos prasidės nuo 150 litų (43 eurų).

„airBaltic“ turi daugiausiai skrydžių krypčių su Suomija, lyginant su kitais tarptautiniais keleivių vežėjais. Todėl natūralu, kad darome nemažą įtaką šešių maršrutų Suomijoje ir 60 maršrutų visame pasaulyje paklausai. Šiuo atveju „airBaltic“ leis didesniam keleivių skaičiui keliauti mažomis kainomis iš Suomijos ir į ją, kad nei turistai, nei verslo klientai dėl įvykusio streiko nepajustų nepatogumų“, – sako „airBaltic“ vyriausiasis komercijos direktorius Tero Taskila.

„airBaltic“ siūlo skrydžius iš ir į šiuos Suomijos miestus: Helsinkį, Tamperę, Turku, Oulu, Kuopiją, Lapenratą, taip pat patogų susisiekimą per Rygą su Vakarų Europa, Viduržemio jūros regionu, Skandinavija, Baltijos ir NVS šalimis. Šiais metais oro bendrovė Suomijoje vykdė ir vidinius skrydžius tarp Tamperės ir Kuopijo bei Turku ir Oulu.

Apie „airBaltic“:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., Baltijas aviācijas sistēmas SIA – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro trisdešimt vienas lėktuvas: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvai. „airBaltic” tiesiogiai skraidina iš trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos, iš Latvijos ir Estijos sostinių. „airBaltic“ šiais metais pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės titulą (Gold Award) – jį oro bendrovei suteikė Europos regionų oro bendrovių asociacija.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37628198sec.