Ventspilio Livonijos ordino pilies muziejus pripažintas geriausiu Kurzemės muziejumi [1]

Kurzemės turizmo asociacija pripažino Ventspilio Livonijos ordino pilies muziejų geriausiu Kurzemės muziejumi 2009 metais. Livonijos ordino pilies apdovanojimas - dailininko Reina Kuncīša sukurta stiklo statulėlė su hercogo Jokūbo atvaizdu – įteiktas lapkričio 27 d., kasmetinėje Kurzemės turizmo asociacijos (KTA) renginyje.

Ventspilio Livonijos ordino pilies muziejus veikia nuo 2001 metų, rugsėjo mėnesio. Livonijos ordino pilis nuo kitų viduramžių tvirtovių skiriasi savo interjeru, parodos stendo dizaino harmonija su istorine aplinka. Po sėkmingų restauravimo darbų, 2002 m. pilis gavo Latvijos architektūros premiją. Muziejuje pastoviai veikia įvairios parodos. Itin gausaus susidomėjimo sulaukė pirmoji skaitmeninė paroda „Gyvenimo istorija”, kuri buvo įvertinta ir Latvijos kultūros fondo apdovanojimu. Livonijos ordino pilis populiari renginių vieta, kuri pritraukia daug žiūrovų.

„Gauti apdovanojimą yra maloni staigmena, ypač tokiu sunkiu laikotarpiu. Tai yra visų lankytojų ir profesionalų įvertinimas. Mums tai labai svarbu. Tai tarsi paskata ir toliau tobulinti mūsų muziejų”, teigia Ventspilio muziejaus direktoriaus pavaduotojas Armand Vijups.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 online 12/28/2009 10:48 suzinojau daug


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67111015sec.