Jūrmaloje pradedamas statyti stebėjimo bokštas

Jūrmaloje, Dzintaru mežaparko teritorijoje, pradėti statybos darbai. Tikimasi, kad jau kitą vasaros sezoną, miesto lankytojai galės stebėti miesto panoramą iš stebėjimo bokšto.

Bokšto statyba rūpinasi UAB „LEC” (Latvijos energijos teikėjas) pagal sugalvotą UAB „Arhis” projektą. Projekto koncepciją pristatė UAB „Substance”.

Šiuo metu statomi bokšto pamatai. Konstrukcijos mantavimo darbai bus pradėti kitų metų sausio mėnesį. Tikimasi, kad bokšto darbai pasibaigs 2010 m., kovo 31 dieną.

Bokšto platformos aukštis sieks daugiau nei 30 metrų. Tikimasi, kad bokštas ne tik suteiks galimybę stebėti miestą iš aukščiau, tačiau paliks neišdildomą įspūdį ir stebėtojams iš bokšto apačios. Numatoma taikyti ir bokšto apšvietimo sistemą.

Jūrmalos bokšto statybos idėja brendo jau seniai. Sutartis su UAB „LEC” buvo pasirašyta dar 2005 metų pabaigoje. Tuo metu buvo įsigyti tik bokšto metaliniai statiniai. Bokštas buvo pradėtas statyti kitoje vietoje. Dabar vieta pertvarkoma ir didinamas bazinis plotas. Daugiau nei 72 tūkstančių latų sumą teikia UAB „Latvijos mobilusis ryšys”, kuris su vietos valdžia sudarė 50 metų truksiančią sutartį. Savivaldybė bokšto statybai skiria 155.6 tūkstančių latų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57917094sec.