Startavo naujoji svetainė LIVE RYGA

„Rygos Turizmo plėtros tarnyba” (RTAB) šiandien skelbia tinklapio www.liveriga.com atidarymą. Tai pirmasis žingsnis link LIVE RYGA portalo sukūrimo. Portale bus skelbiama informacija apie turizmą, laisvalaikį, pramogų ir investavimo galimybes Rygoje. Informacija bus prieinama keturiomis kalbomis - anglų, rusų, latvių ir vokiečių.

Svetainių pagrindiniai skyriai vadinsi – LOOK RĪGA, FEEL RĪGA, STAY RĪGA ir WORK RĪGA. Dabar svetainės informacija bus skelbiama keturiomis kalbomis. Tinklapis bus atnaujinamas.

„Portalas bus pagrindinis ir svarbiausias informacijos šaltinis. Mane stebina, kad iki šiol nebuvo įsteigtas reikšmingų miesto įvykių kalendorius. Mes sukursime svarbių miesto įvykių kalendorių. Be to, svetainėje bus pateikiama išsami informacija apie Rygos turizmo produktų pramonę,” teigia Bertolt Fliks, RTAB tarybos prezidentas.

LIVE RYGA svetainė skirta tiek turistams, tiek miesto gyventojams. Puslapyje LOOK RIGA rasite informacijos apie Rygos turizmo objektus - miesto gidai, informacija apie transporto sistemą, atsiskaitymo galimybės ir pan. FEEL RYGA - plati ir išsami duomenų bazė apie kultūros, meno, pramogų, sporto renginius Rygoje. STAY RYGA - informacija apie viešbučių ir apgyvendinimo galimybes Rygoje, taip pat informacija apie miesto gyvenimą, pasilinksminimo galimybes. WORK RYGA skiltyje bus galima rasti informacijos apie konferencijų, kongresų ir verslo turizmo galimybes Rygoje.

LIVE RYGA tinklapį finansavo vienas iš RTAB įkūrėjų - „airBaltic”. Šiuo metu „airBaltic” deda didžiulias pastangas į turizmo reklaminę kampaniją. „AirBaltic” tiki LIVE RYGA pasisekimu.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12048912sec.