Slidinėjimo kalnas Lemberg Hūte laukia lankytojų

2009 12 18 dieną, 15 valandą slidinėjimo kalnas Lemberg Hūte pradės savo ketvirtąjį slidinėjimo sezoną. Ši slidinėjimo vieta tinka bet kurio amžiaus poilsiautojams. Pradedantiesiems slidinėtojams siūlomos paprasčiausios slidinėjimo ir snieglenčių trasos su vienu liftu. Tuo tarpu vaikų slidinėjimo šlaitai dar ruošiami. Planuojama, kad šios slidinėjimo trasos bus atidarytos nuo sekmadienio, gruodžio 20 dienos. O štai kitos savaitės pradžioje slidinėtojai išmėgins slidinejimo trasų naujienas bei galės pasigrožėti snieglenčių mažuoju parkeliu.

Slidinėjimo ir snieglenčių sporto mėgėjų laukia ir daug naudingos informacijos. Į visus iškilusius klausimus jums atsakys slidinėjimo instruktoriai. Paslaugų nuomos punkte bus galima išsinuomoti slides, atlikti smulkaus remonto darbus, slidžių galandimo ir vaškavimo darbus. Šio sezono kainos išliks tos pačios.

Daugiau informacijos apie slidinėjimo kalno „Lembergs Hūte“ siūlomas paslaugas galite rasti internetinėje svetainėje www.lembergahute.lv, o visas naujoves stebėti per web kamerą.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24494386sec.