Aerodium atstovaus Latviją EXPO 2010 parodoje

Nuo 2010 05 01 iki 2010 10 31 Kinijoje, Šanchajuje, vyks tarptautinė paroda World Expo 2010. Šiemet Latviją atstovaus UAB „AERODIUM” komanda. Valdybos pirmininkas Ivars Beitāns pabrėžia: „Mes būsime geriausiais Latvijos atstovais!”

Paroda vyks Kinijos finansų metropolyje Šanchajuje. Parodos lankytojų lauks įvairios staigmenos. Viena iš jų - galimybė stebėti sumontuotą vaizdo įrašą, kuriame bus matomas pats lankytojas skrydžio metu. Norėdami palikti gana gerą įspūdį apie Latviją, komanda žada ne tik pasikalbėti su lankytojais apie Latviją, bet ir parodyti specialiai sukurtą filmuką apie Latviją.

Šiuo metu, Siguldoje, kur galima rasti vienintelį vertikalų vėjo tunelį, vyksta intensyvūs mokymai - 12 jaunuolių ruošiasi atstovauti Latvijai.

Neskaitant didelio vėjo tunelio, yra specialiai sukurtas daug mažesnis vėjo tunelis (1,60 m skersmens). Skraidymas vėjo tuneliu yra gana sudėtingas procesas, kuris reikalauja daug fizinių pastangų. Pratybos vyksta penkis kartus per savaitę.

Pagrindiniai įgūdžiai įgijami skraidant įvairiomis pozicijomis. Pradedančiajam skraidymas nugara yra gana sudėtinga ir sunki užduotis, o štai specialistui - tikras poilsis. Jaunuoliai supranta, kad šalyse skiriasi ir oro sąlygos. Mat Kinijoje tokiu metu yra šilta, o Latvijoje dar tik brėkšta pirmieji saulės spinduliai.

World Expo 2010 parodoje veiks tiek mažieji, tiek didieji vėjo tuneliai. UAB „AERODIUM” instruktoriai pripažįsta, kad išmokinti visiškai nemokantį naudotis vėjo tuneliu žmogų, yra tikrai sunku.

Visą informaciją, nuotraukas, video ir interviu galite rasti oficialiame Latvijos Expo 2010 puslapyje www.latvijaexpo2010.lv.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1675508sec.