Praleisti savaitgalį pigiausia Rygoje

Didžiosios Britanijos bendrovės „Post Office“ atlikto tyrimo duomenimis, Ryga šį pavasarį tampa pigiausia kryptimi savaitgalio kelionėms. Antroje vietoje po Rygos atsidūrė Praha, o trečioje – Budapeštas. Pabuvoti Latvijos sostinėje finansiškai atsieina daugiau nei perpus pigiau, palyginti su aštuoniomis tyrime analizuotose populiariose sostinėse – tarp jų ir turistų ypač mėgstami miestai Paryžius, Amsterdamas ir Niujorkas.

Didžiosios Britanijos „Post Office“ teigia:

· Ryga, Praha ir Budapeštas Didžiosios Britanijos turistams už jų galimus išleisti pinigus siūlo daugiausiai.

· Ryga ir Talinas siūlo pigiausią nakvynę trijų žvaigždučių viešbučiuose (lyginant portalo Hotels.com duomenis).

· Aplankyti muziejus, meno galerijas ir išbandyti su paveldu susijusias pramogas pigiausia Rygoje, Dubline ir Kopenhagoje.

Analizuojant miestus buvo sudarytas išlaidų „krepšelis“, susidedantis iš 11 tipinių turistų naudojamų nakvynės, maitinimo, gėrimų, kelionių ir ekskursijų kaštų. Tyrime analizuoti 19 miestų.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18822598sec.