Sixt švenčia šimto metų jubiliejų ir toliau planuoja verslo plėtrą

„Sixt“ Miunchene surengė šventę kompanijos 100 metų jubiliejui paminėti. Šventėje dalyvavo beveik 2000 aukščiausios vadovybės atstovų bei darbuotojų iš daugiau nei 100 šalių. Renginių metu pristatytos „Sixt“ veiklos plėtros gairės.

Šventės metu „Sixt“ direktorių valdybos pirmininkas Erich Sixt pristatė kompanijos ateities planus. Didžiausią dėmesį kompanija planuoja skirti atstovybių tinklo Šiaurės Amerikoje plėtrai. Šiuo metu „Sixt“ atstovybės veikia Floridos, Džordžijos ir Arizonos valstijose. „Sixt“ taip pat ketina tvirtinti pozicijas bei didinti užimamą rinkos dalį ir kitose šalyse.

Pagrindinis renginys – „Sixt šimtmečio diena“ (Sixt Centennial day) – vyko Miuncheno tarptautinių kongresų centre. Šventės svečiai mėgavosi specialiai „Sixt“ sukurta Adrian Werum simfonija bei garsaus alpinisto Reinhold Messner paruošta programa „Moving mountains“. „Sixt“ jubiliejaus proga taip pat buvo parengta kompanijos veiklos istorija: nuo Pirmojo Pasaulinio karo iki šių dienų.

„Šią šventę skiriu savo vyrui, jo protėviams ir savo dviems sūnums, kurie yra „Sixt“ ateitis. Taip pat „Sixt“ darbuotojams, prisidėjusiems prie sėkmingos kompanijos veiklos“,– sakė šventės šeimininkė ir kompanijos rinkodaros ir pardavimų viceprezidentė Regine Sixt.

sixt

Apie „SIXT“. SIXT– pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymoir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33499098sec.