Lietuvos gyventojai po Europą vis dažniau keliauja autobusu – per 3 metus keliautojų skaičius išaugo beveik trigubai

ECOLINES skaičiuoja, kad per pastaruosius 3 metus keleivių, pasirinkusių keliauti autobusu, skaičius nuo 60000 pašoko iki daugiau nei 170000 – tiek žmonių per metus važiavo, arba atvyko į Lietuvą autobusu. Kompanijos atstovai tikina, kad keleivių skaičių augina gerokai sumažėjusios kelionių autobusu kainos ir pastarųjų metų investicijos į važiuojančiųjų komfortą autobuse.

Vien šiemet ECOLINES investavo per 16 milijonų litų į autobusų parko atnaujinimą. Lietuvą ką tik pasiekė 9 itin prašmatnūs autobusai, kuriems nėra analogų nei vienoje Baltijos šalyje.

„Naujų autobusų komplektaciją kruopščiai derinome patys, atsižvelgę į mūsų keleivių poreikius, ypatingą dėmesį skirdami jų komfortui – rinkome pažangią kondicionavimo sistemą, aukščiausios klasės ergonomines sėdines, kurios sumontuotos, išlaikant maksimalų tarpą tarp sėdinčiųjų. Kiekvienam keleiviui skirta planšetė, kurioje yra internetas ir populiarūs filmai. Vieno tokio modernaus autobuso kaina – pusantro milijono litų“, - sako ECOLINES Lietuvoje vadovas Remigijus Dvareckas.

Kompanijos 250 autobusų kasdien kursuoja į 170 Europos miestų. Anot ECOLINES atstovų, keliones autobusu dažniausiai pasirenka jaunimas, kuriam svarbu komfortiškai pasiekti tikslą už patrauklią kainą.

„Kelionių autobusais kainas palaipsniui mažinome – šiandien Berlyną galima pasiekti už 124 litų, kuomet prieš 3 metus tokio bilieto kaina buvo kone dvigubai didesnė – 230 litų,“ – teigia R. Dvareckas. Anot jo, bilietų pardavimai auga – ypatingai vasarą bilietai išperkami likus 2 - 3 dienoms iki išvykimo. Dėl to maršrutų grafikai koreguojami ir pildomi – jau nuo rugpjūčio mėnesio startuoja naujas maršrutas - ECOLINES Comfort + autobusas keleivius tiesiogiai veš iš Vilniaus į Taliną ir atgal. Šio komfortabilaus autobuso išvykimo laikai pritaikyti verslininkams ir studijuojantiems, jame keleiviams bus siūloma nemokama kava ir arbata, interneto ryšys ir planšetė.

Kompanijos moderniausius ir Baltijos šalyje brangiausius autobusus pirmieji jau išbandė keliaujantys į Prahą ir Berlyną. „Daugelis vyresnio amžiaus žmonių dar prisimena keliones autobusu, kai vietos kojoms buvo minimaliai, autobuse ne visada buvo sureguliuota kondicionavimo sistema, keleiviai vaišinosi iš namų paimtais sumuštiniais ir gėrimais. Tokius nepatogumus šiandien keliaujantys jau vargu ar prisimena – jau ne vienerius metus autobuse, kaip ir lėktuve, stiuardesės pasiūlo šiltų užkandžių, gėrimų. O keleivių vienas svarbesnių pageidavimų – spartesnis wi-fi ryšys ir rozetės, kur galima ilgesnės kelionės metu pasikrauti savo kompiuterius ar telefonus“, - kelionių autobusu pranašumas vardina ECOLINES atstovas.

Tarptautinių kelionių kompanija pastebi dar vieną tendenciją – jeigu anksčiau buvo fiksuojamas sezoniškumas – daugiausia kelionės autobusu buvo populiaresnės vasarą, dabar keliautojų srautas išlieka panašus ištisus metus.

Daugiau informacijos:Remigijus DvareckasRAB „Norma-A“ filialas „Europos autobusų linijos“Tel.: (37) 20 20 22Fax.: (37) 20 23 72El.p.: [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25112104sec.