Šventiniu laikotarpiu į Druskininkus plūstelėjo turistai

Druskininkuose šventiniu laikotarpiu buvo jaučiamas gausesnis turistų srautas – tai rodo duomenys, gauti iš Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro. Pasak Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus, šventinį laikotarpį praleisti Druskininkuose pasirinko ir Lietuvos, ir užsienio turistai. „Pastebėjome, kad padaugėjo turistų iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos. Į kurortą atvyko ir daugiau poilsiautojų iš Lietuvos. Šventinį laikotarpį Druskininkai pasitiko ypatingai pasipuošę – trečius metus šalia Druskininkų muzikinio fontano galima grožėtis originalių eglučių parku, prie miesto eglės įrengta šventinė prakartėlė su gyvais gyvūnais, pasipuošė ir kurorte veikiančios įstaigos, taigi kurortas tapo šventiniu traukos centru“, – kalbėjo L. Urmanavičius.

Daugelis domisi turistų iš Rusijos srautu. Nors Rusijos rublis paskutinėmis gruodžio dienomis nuvertėjo, tačiau turistų iš Rusijos sumažėjimo Druskininkuose šventiniu laikotarpiu beveik nesijautė – dauguma jų atliko rezervacijas ir savo užsakymus apmokėjo dar prieš pusmetį.

Sėkmingu šventiniu laikotarpiu džiaugėsi kurorto verslininkai – gausesnį turistų antplūdį labiausiai pajuto apgyvendinimo, maitinimo, pramogų sektorius. Populiariausiuose Druskininkų objektuose – Vandens parke, didžiuosiuose SPA ir viešbučiuose – vietos buvo rezervuotos iš anksto, o paskutinę minutę sumaniusiems vykti į Druskininkus gelbėjo smulkieji turizmo objektai. Nors šventinis laikotarpis pasibaigė, tačiau papuoštos kurorto erdvės atvykstančiuosius džiugins visą sausio mėnesį, todėl visi norintieji dar gali suspėti atvykti į Druskininkus pasigrožėti ypatingai pasipuošusiu kurortu bei pasimėgauti čia teikiamomis pramogomis.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 28.08.2025 - 17.09.2025 Harper Woolf – A Fresh Taste Experience Harper Woolf
Harper Woolf welcomes guests with a new menu – delicious dishes, fresh flavors, and a cozy atmosphere that makes every visit a tasteful experience. | Žiūrėti daugiau
Grand Opening 25.09.2025 Pullman Riga Old Town
On 25 Sept 2025 Pullman Riga Old Town reopens after full renovation – brighter spaces, refreshed rooms & upgraded venues in Riga’s historic heart | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.36938977sec.