«airBaltic» jau skraidina iš Rygos į Alborgą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo balandžio 18 dienos keleivius skraidina nauja kryptimi: Ryga – Alborgas, Danijoje. Latvijos sostinę su šiaurės Danijos uostamiesčiu sujungiantis skrydis organizuojamas kartą per savaitę.

 

„Alborgo miestas – tai trečioji „airBaltic“ skrydžių kryptis Danijoje. Iki šiol skraidinome į Kopenhagą ir Bilundą. Naujuoju maršrutu keleiviams suteikiame naują ir patogų būdą pasiekti Daniją, Latvijos sostinę ir kitus Europos miestus“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.  

 

Kelionės maršrutas 

Skrydžių dažnumas 

Skrydžiai numatomi nuo  

Kaina *, 

„Basic“ bilietas 

Kaina*, 

„Business Elite“ bilietas 

Ryga – Alborgas

1 skrydis per savaitę 

2015 m. balandžio 18 d. 

69 eurai 

 350 eurai 

*Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas 

 

Nuo balandžio 18 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Alborgą skraidina kartą per savaitę lėktuvu „Boeing 737-300“. Šeštadieniais lėktuvas kyla į Alborgą, o sekmadienias – grįžta į Rygą. Skrydžio trukmė viena valanda ir 40 minučių, o lėktuvo  bilietas į vieną pusę kainuoja nuo 69 eurų įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės svetainėje: www.airBaltic.com.

 

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos, o greitai pasiūlys skrydžius ir iš Baltijos pajūrio kurorto Heringsdorfe.

 


 

Apie „airBaltic“: 

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, skraidinančios į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių miestų. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: trylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“ lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasaulinį apdovanojimą „Phoenix Award 2010“ už verslo restruktūrizavimą. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų;  2014 m. „airBaltic“ pripažinta punktualiausia pasaulio oro linijų bendrove.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41715717sec.