Vokietijos informacija norintiems keliauti

Šį rudenį Vokietijoje buvo atidaryta daug naujų ir įdomių muziejų. Taip pat buvo atidarytas ir ilgiausias Vokietijoje kabantis tiltas. Kiekvienais metais yra organizuojama begalė renginių ir mes tikimės, kad kai kurie jų paskatins Jus apsilankyti Vokietijoje!

"Geierlay" kabantis tiltas atidarytas

2015 m. spalio 3 d. pagaliau buvo atidarytas "Geierlay" kabantis tiltas Morsdorfe, Reino krašto–Pfalco regione. Tiltas driekiasi per miškais apaugusį Mozelio upės slėnį, kuris yra pačioje Hunsriuko kalnų širdyje. 360 metrų ilgio "Geierlay" tiltas yra ilgiausias kabantis tiltas Vokietijoje. Nuotykių ieškantys lankytojai galės pasivaikščioti 100 metrų aukštyje virš slėnio.

» Daugiau apie Reino krašto–Pfalco regioną

Šnipų muziejus, Berlynas

Šį rugsėjį Berlyno muziejų sąrašas pasipildė dar vienu nauju muziejumi. Berlyno centre, prie Potsdamo aikštės, duris atvėrė Šnipų muziejus . Daugiau nei 300 eksponatų suteikia išskirtinę galimybę žvilgtelėti į paslaptingą šnipų pasaulį. Leiskitės į kelionę laiku ir sužinokite apie seklius, šnipus ir slaptuosius agentus. Kelionę pradėkite nuo viduramžių ir baikite šiais laikais.

» Daugiau apie Berlyną

GRIMMWELT, Kaselis

2015 m. rugsėjo mėnesį ant Vainbergo kalvos Kaselyje pasakų mėgėjams duris atvėrė naujas GRIMMWELT pramogų parkas. Leiskitės į išskirtinį ir nepamirštamų atradimų kupiną Brolių Grimų pasakų pasaulį. Jus sužavės neįkainojami eksponatai, garso įrašai, vaikams skirti užsiėmimai, meniški darbai ir interaktyviosios pramogos, tokios kaip "Grimm game" ("Grimų žaidimas").

» Daugiau apie Kaselį

Didysis Liuterio namo atidarymas

Po dvejus metus trūkusios Liuterio namo Eizenache rekonstrukcijos, 2015 m. rugsėjo 26 d. jis vėl oficialiai atvėrė duris lankytojams. Viduramžiškame muziejaus pastate pamatysite išskirtinių eksponatų (senų ir naujų), multimedijos pristatymų ir sužinosite, kodėl, kaip ir su kuo Martynas Liuteris vertė Bibliją.

» 500 metų nuo Reformacijos

Menas Hamburge

2015 m. lapkričio 19–22 dienomis Hamburgas taps meno centru. Jau ketvirtą kartą 75 Vokietijos ir tarptautinės galerijos pristatys žinomų šiuolaikinių menininkų ir perspektyvių talentų darbus mugėje "Affordable Art Fair". Vadovaujantis mugės koncepcija, kad menas gali būti prieinamas ir įperkamas visiems, 2014 m. organizuotoje mugėje apsilankė daugiau nei 17 000 lankytojų

» Daugiau apie Hamburgą

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2295959sec.