Lietuvos namų ūkiai kasmet nepasinaudoja 4 nemokamais skrydžiais

Statistinis Lietuvos namų ūkis per metus praranda 4 nemokamus skrydžius, skaičiuoja didelį būrį partnerių jungianti „BalticMiles“ lojalumo programa. Šiuos skrydžius Lietuvos gyventojai galėtų gauti kasdienių apsipirkimų metu.

„BalticMiles“ generalinis direktorius Gabi Koolas sako, kad vidutinis namų ūkis Lietuvoje galėtų gauti iki keturių nemokamų skrydžių per metus, jei kasdien apsipirkdami rinktų lojalumo taškus. „Sumanūs vartotojai renka taškus už kiekvieną pirkinį ir vėliau tuos taškus panaudoja vertingoms dovanoms gauti – skrydžiams, grožio procedūroms, restoranams, bilietams į kiną, į vandens parkus, įsigyti legalios muzikos, elektroninių prietaisų ir kitų dalykų“, – teigia G. Koolas.

Jo teigimu, didelė dalis Lietuvos namų ūkių visa tai praranda, nes neįvertina, jog lojalumo taškus galėtų gauti netgi nusipirkdami pieno ar duonos. Jie yra skiriami ir už naudojimąsi taksi paslaugomis, atsiskaitymą kreditinėmis kortelėmis, perkant kuro, vaistų, rūbų, kelionių ir kitų daiktų.

Lojalumo programos internetiniame puslapyje buvo pristatyta speciali lojalumo taškų skaičiuoklė. Joje namų ūkiai gali paskaičiuoti, kiek surinktų taškų naudodamies „BalticMiles“ programa. Skaičiuoklė taip pat padės suskaičiuoti kaip greitai galima užsidirbti nemokamą skrydį apsiperkant, valgant mieste, keliaujant ar apmokant sąskaitas.

„BalticMiles“ yra pirmoji lojalumo programa Baltijos šalyse, apjungianti didelį būrį partnerių. Programos taškus galima kaupti įvairiais būdais 18-oje tūkst. vietų visame pasaulyje – skrendant, keliaujant, nakvojant viešbučiuose, nuomojantis automobilį, apsilankant restoranuose, naudojantis SPA paslaugomis, grožio procedūromis, telekomunikacijų ir finansų paslaugomis, perkant „BalticMiles“ internetinėje parduotuvėje ir kitaip. Taškus galima keisti į skrydžius, nakvynes viešbučiuose, SPA procedūras, automobilių nuomą, kino bilietus, kvepalus ir kosmetiką, juvelyrinius dirbinius ir laikrodžius, dizainerių sukurtus interjero puošybos elementus, kelionines rankines ir lagaminus, vaikiškus žaislus ir dar daugiau nei 3000 kitų prekių, kurios pateikiamos internetinėje parduotuvėje http://www.balticmiles.com/. „BalticMiles“ taškus galima paaukoti įvairioms labdaros organizacijoms.

Patogiausias būdas tapti „BalticMiles" programos nariu – užsiregistruoti tinklalapyje www.balticmiles.com arba susisiekti su „BalticMiles" narių aptarnavimo centru.

Daugiau informacijos apie „BalticMiles“ taškų skaičiuoklę galima rasti čia: http://www.balticmiles.com/en/point_calculator.html

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1363101sec.