Radisson Blu ir Park Inn by Radisson kartu su BalticMiles padeda socialiai remtiniems žmonėms

Rugsėjis - Carlson Rezidor Hotel Group viešbučių tinkle - Veiklos mėnuo. Baltijos šalyse veikiantys Radisson Blu ir Park Inn by Radisson viešbučiai šiais metais kartu suBalticMileslojalumo programa organizavo labdaros rinkimą sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

Kiekvienas darbuotojas ir svečias buvo kviečiamas aukoti drabužius, avalynę, virtuvės reikmenis, smulkią buitinę techniką, patalynę, antklodes, pagalves, o taip pat žaislus ar kitus daiktus, kurie jiems jau nebereikalingi. Labdara buvo renkama 2012 metų rugsėjo 15-23 dienomis visose Radisson Blu ir Park Inn by Radisson viešbučiuose Rygoje, Taline, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Surinkti 4853 daiktai, tarp kurių patalynė, smulki virtuvinė technika, drabužiai, žaislai, vaikiškos knygelės ir raštinės reikmenys, išdalinti labdaros organizacijoms ir vaikų namams Baltijos šalyse.

Atsakingo verslo programa Rezidor tinkle veikia jau nuo 1989 metų. Svečių ir darbuotojų sveikata ir saugumas, socialinių ir etinių klausimų sprendimas ir rūpinimasis aplinka – pagrindiniai programos tikslai. Kiekvienų metų rugsėjo mėnesį visuose Rezidor viešbučiuose organizuojamos iniciatyvos, remiančios šiuos tikslus. Šiais metais Baltijos šalyse kartu su BalticMiles stengėmės atkreipti dėmesį į sunkiau gyvenančius šių šalių piliečius ir paraginti visus prisiimti atsakomybę už socialinę aplinką, kurioje gyvename, paskatinti padėti žmonėms.

Džiaugiamės, kad BalticMiles aktyviai palaikė šią idėją ir tapo mūsų partneriais. Tikiuosi, kad ir ateityje bendradarbiausime kurdami ir skleisdami šviesias idėjas – teigė Ronald Smithjes, Radisson Blu viešbučių regiono direktorius Baltijos šalims.

Kiekvienas prisidėjęs prie labdaros gavo 50 BalticMiles taškų. O taip pat galėjo pasidalinti šia žinia su kitais, nusifotografavus viešbutyje ir paskelbus naujieną BalticMiles Facebook puslapyje. Vienas tai padariusių laimėjo savaitgalį viename iš Radisson Blu tinklui priklausančių viešbučių Baltijos šalyse.

BalticMiles generalinė direktorė Gabi Kool teigė: “BalticMiles programoje kreipiame dėmėsį į labdarą. Programos nariai visada gali aukoti savo sukauptus taškus įvairioms labdaros organizacijoms. Šį kartą kartu su Radisson Blu ir Park Inn by Radisson partneriais skatinome BalticMiles narius kartu su mumis išreikšti supratimą ir padėti žmonėms, kuriems to labiausiai reikia. Kvietėme ne tik aukoti daiktus, kurių jau nebereikia, bet pasidalinti šia žinia su aplinkiniais ir taip įtraukti kuo daugiau žmonių. Daugiau negu 700 žmonių atidavė savo balsą už jiems labiausiai patikusią labdaros istoriją BalticMiles Facebook puslapyje. Tai skatina BalticMiles tęsti pradėtą veiklą bei dalyvauti labdaros iniciatyvose ir toliau”.

Apie The Rezidor Hotel Group

 

The Rezidor Hotel Group yra viena iš sparčiausiai augančių Carlson Rezidor Hotel Group tinklui priklausančių viešbučių įmonių pasaulyje. Grupės portfelyje yra daugiau kaip 430 veikiantys ir ruošiami veiklai viešbučiai, turintys daugiau kaip 95,000 kambarių daugiau kaip 70 šalių.

Rezidor veikloje naudoja prekinius ženklus Radisson Blu, Park Inn by RadissonEuropoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje kartu su Club Carlson lojalumo programa dažniau besilankantiems viešbučių svečiams. Pasirašęs pasaulinės licenzijos sutartį su žymiaisiais Italijos mados namais Missoni, Rezidor vykdo veiklą ir vysto naujo gyvenimo būdo prekinį ženklą Hotel Missoni.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1677351sec.