Atnaujinama turistų pamėgta Vilniaus miesto kortelė

Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras kviečia visus Vilniaus miesto ir jo apylinkių turizmo paslaugų atstovus: muziejus, galerijas, ekskursijų organizatorius, sveikatingumo centrus, transporto nuomos, pramogų ir maitinimo įstaigas tapti 2016 metų "Vilnius City Card" (Vilniaus miesto turisto kortelė) dalyviu.

"Vilnius City Card" – oficiali turisto kortelė, pristatoma tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Turistai įpratę naudotis kortele, kuri per tam tikrą laiką suteikia daug svarbių nuolaidų, padeda sutaupyti ir kartu parodo, ką galima veikti mieste. Septintus metus sėkmingai vystomas projektas 2015 metais sulaukė ypatingo turistų dėmesio, kortelių pardavimai per aštuonis šių metų mėnesius išaugo net 65 proc., lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Šia kortele šiemet jau pasinaudojo turistai iš 45 šalių, daugiausiai jų pirko vokiečiai, lenkai, rusai, amerikiečiai ir italai.

Šiuo metu kortelės turėtojai gali naudotis net 135 nuolaidomis, kurių sąraše siūlomos ne tik turistams įprastos ekskursijos, muziejų lankymas, nuolaidos kavinėse, restoranuose, suvenyrų parduotuvėse, bet ir skrydžiai oro balionu, pasivažinėjimas riedžiu, nuolaidos bilietams į koncertus ir daug kitų pramogų. Kortelėje integruotas ir viešojo transporto bilietas, todėl turistai lengvai gali pasiekti ir toliau nuo miesto centro įsikūrusias turizmo ar maitinimo paslaugas teikiančias įstaigas.

Dalyvavimas projekte nemokamas, kategorijos, kurių įmonės gali registruotis: ekskursijos, muziejai, kultūra, parkai, galerijos, transportas, restoranai, klubai, laisvalaikis, muzikos klubai, grožio bei sveikatinimo industrijos, viešbučiai. Registracija 2016 metų projektui vykdoma el. paštu [email protected].

Daugiau informacijos: Vyr. projektų vadovė Zita Bukina Tel. +370 5 253 2115 El. p. [email protected].

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46177387sec.