Oro linijų bendrovė airBaltic atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Taliną

Vilniaus oro uostui vėl pradėjus veiklą, gavusi visus reikiamus leidimus gegužės 18 d. oro linijų bendrovė „airBaltic“ atnaujins tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Taliną, Estiją.


„Iki krizės pradžios buvome pagrindiniai vežėjai Baltijos šalyse, siekiantys užtikrinti geriausią susisiekimą su visomis trimis Baltijos šalių sostinėmis. Dabar grįžtame su aiškiu tikslu išlaikyti savo pozicijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Sutelkdami dėmesį į „Airbus A220-300“ lėktuvų parką, esame gerai pasirengę iš naujo startuoti Vilniuje“, – sako Martinas Gaussas, „airBaltic“ generalinis direktorius.


„airBaltic“ nori kuo greičiau atnaujinti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į įvairias kryptis. Papildomi tvarkaraščio atnaujinimai vis dar tvirtinami atsižvelgiant į įvairius apribojimus.


„Mūsų keleivių, darbuotojų ir visuomenės saugumas ir sveikata – didžiausias prioritetas. Kai atnaujinsime skrydžius, visi keleiviai bus aprūpinti veido kaukėmis ir dezinfekuojančiomis servetėlėmis. Naujosios skrydžių operacijos bus vykdomos pagal valdžios institucijų pateiktas rekomendacijas. Vis dar tęsiame darbą, rengdami konkrečias gaires papildomoms mūsų veikloms“, – sako M. Gaussas.


Pilną skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti „airBaltic“ interneto svetainėje. Be to, laikinai galima pasinaudoti papildomu pasiūlymų visoms naujoms skydžių rezervacijoms, atliktoms iki 2020 m. gegužės 31 dienos. Keleiviai, kurie bilietus užsisakys iki gegužės 31 d., gali nemokamai juos pakeisti į naują datą. Galimas tik vienas pakeitimas.


Gegužės 18 d. „airBaltic“ taip pat atnaujins tiesioginius skrydžius iš Talino į Amsterdamą, Kopenhagą, Oslą.


„airBaltic” – 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai viena punktualiausių oro linijų bendrovių Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlanti didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, NVS ir Vidurio Rytus.


Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.


„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 38 orlaiviai: 22 Airbus 220-300 orlaivių, 4 – Boeing 737, 12 – Bombardier Q400Next Gen.


„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė gavo CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“ buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59432697sec.