airBaltic keleiviai sukaupė milijoną mylių

Per pusmetį nuo oro bendrovės „airBaltic“ lojalumo programos pradžios „BalticMiles MasterCard“ kortelės turėtojai už paslaugas ir prekes atsiskaitė jau už 5 milijonus litų, o tai reiškia sukauptą milijoną lojalumo programos taškų.

Šia „Nordea“ banko kreditine kortele naudojasi oro bendrovės lojalumo programos dalyviai. Jie kaupia taškus kiekvieną kartą, keliaudami su „airBaltic“ ir atsiskaitydami šia kortele visame pasaulyje.

„Mokėjimo kortelė pristatyta praėjusių metų lapkritį ir per šį laiką spėjo sulaukti aktyvaus jos naudojimo įvairiose šalyse – keleiviai sukaupė net milijoną lojalumo programos taškų“, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir generalinis direktorius Lietuvoje Tadas Vizgirda. Jo teigimu, sukauptus taškus dabar galima panaudoti ir neseniai startavusioje internetinėje parduotuvėje bei atsiskaitant už partnerių paslaugas. Sulaukus didelio susidomėjimo programa, partnerių ratą stengiamasi vis labiau išplėsti.

„airBaltic“, „Nordea“ ir „MasterCard“ kortelės turėtojams siūlo papildomų privalumų: jiems nereikia mokėti mokesčio už sąskaitos atidarymą ir pusmetį – už naudojimąsi kortele, taip pat nemokamai suteikiamas kelionių draudimas. Kortelės savininkai moka tik už panaudotą kreditą, be to, jiems suteikiama galimybė mokėjimą atidėti iki 55 dienų.

Ši lojalumo programa, įtraukusi daug bendrovių, yra pirmoji Baltijos ir Šiaurės šalių regione. Jos dalyviai kaupia mylias, tai yra taškus, už „BalticMiles“ partnerių paslaugas, kuriomis pasinaudoja keleiviai – tai skrydžiai, banko, telekomunikacijų, viešbučių paslaugos, pramogos ar transportas. Sukauptos mylios gali būti vėliau panaudojamos bet kurio „BalticMiles“ partnerio suteikiamoms paslaugoms, pavyzdžiui, nemokamam skrydžiui, nakvynei viešbutyje, SPA paslaugoms ar automobilio nuomai.

„airBaltic“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 100 skrydžių krypčių į Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestus.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 31 lėktuvas: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. Oro bendrovė pernai paskelbta 2009/2010 metų oro bendrove (Gold Award), taip pat neseniai pelnė pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15002418sec.