Japonijos žemės drebėjimo ir cunamio aukas galima paremti BalticMiles taškais

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ lojalumo programos „BalticMiles“ nariai savo sukauptus lojalumo taškus gali panaudoti pagalbai nukentėjusiems nuo Japoniją neseniai sukrėtusių žemės drebėjimo ir cunamio.

„Lojalumo programos „BalticMiles“ dalyviai taškus kaupia apsipirkdami, pildamiesi kurą, rezervuodamiesi viešbučius ir skrisdami su „airBaltic“. Dabar sukauptais taškais galima padėti Japonijos žmonėms“, – sakė „BalticMiles“ generalinis direktorius Ericas Barray.

Lojalumo programos dalyviai savo „BalticMiles“ taškus gali pervesti Šveicarijos Raudonojo Kryžiaus asociacijai, nurodydami aukos tikslą – „Žemės drebėjimas Japonijoje ir cunamis Ramiajame vandenyne“, ir taip padėti šią šalį ištikusios tragedijos aukoms.

„BalticMiles" programa, prasidėjusi 2009 m. rudenį, leidžia nariams taškus panaudoti ne tik įsigyjant įvairias paslaugas ir produktus, bet ir aukojant kelioms labdaros organizacijoms.

Apie „BalticMiles“:

Tai pirmoji lojalumo programa Baltijos šalyse, apjungianti didelį būrį partnerių. Programos taškus galima kaupti įvairiais būdais – skrydžiais, kelionėmis, nakvynėmis viešbučiuose, nuomojant automobilį, apsilankant restoranuose, naudojantis SPA paslaugomis, grožio procedūromis, telekomunikacijų ir finansų paslaugomis, perkant „BalticMiles“ internetinėje parduotuvėje ir kitaip. Taškus galima keisti į skrydžius, nakvynes viešbučiuose, SPA procedūras, automobilių nuomą, kino bilietus, kvepalus ir kosmetiką, juvelyrinius dirbinius ir laikrodžius, dizainerių sukurtus interjero puošybos elementus, kelionines rankines ir lagaminus, vaikiškus žaislus ir dar daugiau nei 3000 kitų prekių, kurios pateikiamos internetinėje parduotuvėje www.balticmiles.com.

Patogiausias būdas tapti „BalticMiles" programos nariu – užsiregistruoti tinklalapyje www.balticmiles.com arba susisiekti su „BalticMiles" narių aptarnavimo centru. Taip pat galima registruotis programoje užpildant paraiškos formą, kurią galima rasti visuose „airBaltic" bilietų pardavimo biuruose, skrydžių registracijos langeliuose ar verslo klientų laukimo salėje Rygos tarptautiniame oro uoste, taip pat programos partnerių prekybos vietose.

Internete: www.balticmiles.com

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20852804sec.